Kkrdak kmesi

semocan0123

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2009
48
0
35
kızlar moralim çok bozuk..bgn ameliyatımın 21.günü..ameliyat olduğum ilk günlerde burnumun içinde görmüştüm böööyle işte et gibi kıkırdakmşı doktora demiştim şiş dedi ama dün kıkırdağın içe dooru eğilim var dedi dıştan da belli oluyomuş sağ tarafımda var sadece cnm çok sıkkın foto koycaktım onu da istemiyorum nefesimi engelllemesinden korkuyorum bööle bi sorun yaşayanız oldu mu?ve naptınız?
bi daa ameliyat istemiyorum ya acaip kötü hissediyorum kendimi:çok üzgünüm:

ayyyyyyyy canım gecmiş olsun cok uzuldum yaaa peki dr ne diyo gecer falan diyomu yada tekrar ameliyatmı olcan diyo neden çökmüş ya bi açıklama yapmıyormu :1no2:

ya doktor masaj verdi cnm çökme demedi sadece içe dooru eğilim var dedi de ameliyat falan demedi ööle çok büyük bi sorunmuş gibi bahsetmedi de sadece sağ tarafına ekstra bunu yap dedi ama bn burnumun içine baktıkça iice görüyorum ve nefesimi ilerde engeller diye korkuyorum..bilmiyorum devam etçem masajı yapmaya işte biraz daa yeni başladım yapmaya doktor bi daaki kontrol eylülde dedi ama belki yine gider konuşurum cnm sıkkın ya bu yüzden

benimde kız arkadaşım bundan 8 ay önce oldu ve onunda sol tarafı söylediğin şekilde ve belirgin bir halde çökük burnu çok güzel olmuş ama o bozuyor ve kızlar 350 TL ye yaptırdı bıçak parası ödemişler sadece özel bi hastanede. Şimdi tekrar olmak istiyor ve olacak sanırım ama bukez başka bir doktora ayrıca nefes problemide yaşıyor. Üzüldüm canım adına resmini koysaydın keşke görebilseydik hiç canını sıkma :/ sorarsın doktoruna yine hatasını düzeltsin

:çok üzgünüm: geçmiş olsun üzüldüm
doktorun kimdi,resim koyarsan en azından bizde nasıl birşey olduğunu anlardık mirmirmirmir
belkide seninle aynı durumda olan kişiler var ama farkında değiller görmemiz iyi olurdu ama tabi sen istersen benneyaptımki
çöküklük nasıl birşey dışardan nasıl belli oluyor kafam karıştı :eek:

kıslar benımsol tarafta kıkırdak bole sola dogru sıs ama sımdılık bır sorun yasamıyor umarım ılerde cokme gıbı bır sorun olmaz bıde o tarafım cok tıkanıyorr benımm canım sende uzulmee daha belkı zamanla gecer

kızlar moralim çok bozuk..bgn ameliyatımın 21.günü..ameliyat olduğum ilk günlerde burnumun içinde görmüştüm böööyle işte et gibi kıkırdakmşı doktora demiştim şiş dedi ama dün kıkırdağın içe dooru eğilim var dedi dıştan da belli oluyomuş sağ tarafımda var sadece cnm çok sıkkın foto koycaktım onu da istemiyorum nefesimi engelllemesinden korkuyorum bööle bi sorun yaşayanız oldu mu?ve naptınız?
bi daa ameliyat istemiyorum ya acaip kötü hissediyorum kendim

>>Doktorun kim?

cnm bozma moralini herseyin bir yolu vardır düzelir belki operasyona bile gerek kalmaz, doktor zaten egilim var demis cökme dememis biraz bekle bakalm

ya kızlar bn dışardan çok farketmedim bi taraf daa şiş diye düşünmüştüm doktor masaj verdi işte bakalım ya bn en çok nefesten korktum..kaçakgirl burnunun içinde hissetmiyosan bi sorun yok bnce ama bööle komplikasyonlar nadir olur falan diye okudum nette bilmiyorum ya çok fazla heveslerim vardı ama şimdi bişey yapmak istemiyorum insan mutsuzlaşıyo

Son düzenleme:
X