Gelin Makyajı kızlar ümraniye yada bağlarbaşında profesyonel gelin makyajı yapan yer

acemisurucu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2010
51
0
kızlar ümraniye yada bağlarbaşında bilidğiniz profesyonel gelin makyajı yapan yer var mı??? birkaç yere prova yaptırdım ama kızlar gerçekten idare eder bile diyemediğim makyajlar ortaya çıktı. yardımınıza ihtiyacım var yaaaaaa.....

kızlar ümraniye yada bağlarbaşında bilidğiniz profesyonel gelin makyajı yapan yer var mı??? birkaç yere prova yaptırdım ama kızlar gerçekten idare eder bile diyemediğim makyajlar ortaya çıktı. yardımınıza ihtiyacım var yaaaaaa.....

merhaba canım ümraniye nisan derim ben nişanda gittim şimdi düğünüm içinde ordan gün aldım

bağlarbaşı pazarbaşı durağıının arkasında face to face var.ben nişanımda orda yaptırdım.profesyönel makyaj yapıyorlar.ben memnun kaldım

gelin başı umranıye de arıyorsanız ben ve arkadaşlarlarımn tercih ettıgı nisan kuaforu bende tavsıye edıyorum.aklınızda herangı bı şüpe kalmasın provoda yapıyorlar..provadan ücret almıyorlar....gelin başı ve makyaj provası yaptırıp memnun kalırsanız randevu alabılırsınız..biz öylee yaptık arkadaşlar sizlerden cevap beklıyorum göruşmek üzere...

X