Gelinlik Modelleri Kızlar gelinliğim sizce nasıl?

Benim gelinliğimde böyle, ama eteği tam prensesti öyle daha çok beğeniyorum ben, ama üstünü çok beğendim çok hoş duruyo, Allah mesut etsin inşallah💋

Ben de beğendim. Kaliteli işçilik, güzel kumaş. Gövdede deseni çapraz uygulamanız güzel, orijinal olmuş. Yalnız ben olsam bu çapraz kullanma işini tasarımın merkezine alır, omzu tek omuz asimetrik çalışır, eteği de komple kaplamak yerine üstte uyumlu inecek şekilde tek taraflı olarak yan çaprazda dantelle süslerdim :)
HAklısınız öylede çok güzel olurduu :) ben biraz yamuk durmuşum aslımda daha farklı önden birde komple değil eltlara doğru azalıyor en altta ise hiç yol saten sadece altı kısmı :) bu fikriniz okuyanlara fikir olacaktır ama eminim teşekkürler :)

Bir tek ben beğenemedim galiba. Fotoğrafta çok pul varmış gibi duruyor ve o pile gibi olan katlar(?) gereksiz kaba, zarif değil hantal bir görüntü var.

Bir tek ben beğenemedim galiba. Fotoğrafta çok pul varmış gibi duruyor ve o pile gibi olan katlar(?) gereksiz kaba, zarif değil hantal bir görüntü var.
Teşekkür ederim :) tabi zevk meselesi bende aksine böyle biraz ağır modellerden hoşlanıyorum. Tüllü veya prenses tarzı bana pek hoş gelmiyor :) yinede yorumunuz için teşekkür ederim

Teşekkür ederim :) tabi zevk meselesi bende aksine böyle biraz ağır modellerden hoşlanıyorum. Tüllü veya prenses tarzı bana pek hoş gelmiyor :) yinede yorumunuz için teşekkür ederim
Tül ya da prenses gibi bir şeyden bahsettiğimi hatırlamıyorum :KK66: Onları örnek vermişsiniz ama....

çok güzel görünüyor güzel dikilmiş ama beli biraz yukardamı fotodan dolayımı bana öle geldi sadece oraya takıldım

X