Kızlar fikir verin altın ile güne girmek

Mavistez

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2018
6.611
5.705
Kızlar 8 kişilik bir grup 3gram güne gireceğiz ama sürekli biri çıkıyor bı başkası giriyor onun yerine. Altının sürekli artması yüzünden çıkıyorlar ama yeri doluyor yani ve ağustosta başlayacağız. Her ay 3gram kenara atar gibi alıp 24 gram yapmış olurum 8 ayda diyorum. Başka türlü fazla birikimiyo es geçiliyor yani. Gram artıyor evet ama alacağım ekmek benzin gıda giyecek herşeyde artıyor sonuçta onunla beraberinde. Sürekli birinin girip çıkması benide huzursuz etti. Siz olsanız ne yaparsınız ben 4. Siradayim bu arada 😅

Ya borc yok kirada da değilim hani zaten kirada otursam minimum 6/7 bin kesin verecektim oyuzden o mantıkla amaan gir işte dedim kendime
Aslınaa bu tür birikim bana da mantıklı gelmiştir ama sizin durum biraz farklı arkadaşlarınıza güvenemedim.

Bir altın hesabı açıp bankaya her ay gram almanız daha garanti gibi ☺️

Çıkanlar altınlarını geri nasıl alıyor

Dördüncü sırada altınını aldığın zaman hemen kullanacaksan güne devam et, toplu ödemen borcun varsa mesela. Yoksa her ay üç gramı kenara koy daha iyi. Böyle girmeli çıkmalı ciddiyetsiz gün olmaz.
Borç toplu ödeme yok. Kenarda duracak. Yani benim bunu şuan almaya gücüm var kirada değilim mesela o mantıkla düşünüp kira ücreti gibi zorunlu olur mantığı ile gireyim diye düşündüm. Bilemedim

Bilemedim ama ben altına değil nakite girerdim sanki 😂
Ozamanda en son alana haksızlık oluyor sanki bundan 8 ay öncesiyle hiç bişey aynı kalmadı 😁 ay bilemedim bende kafam karışık ama başka türlü birikmiyor şart gibi yani amaan bidahaki ay alırım dediğim yer düzen gidecek 😅

Ben gün işlerine girmeyi sevmiyorum. Bana göre değil. Ama para dönse daha iyi gibi sanki bilemedim

Kızlar 8 kişilik bir grup 3gram güne gireceğiz ama sürekli biri çıkıyor bı başkası giriyor onun yerine. Altının sürekli artması yüzünden çıkıyorlar ama yeri doluyor yani ve ağustosta başlayacağız. Her ay 3gram kenara atar gibi alıp 24 gram yapmış olurum 8 ayda diyorum. Başka türlü fazla birikimiyo es geçiliyor yani. Gram artıyor evet ama alacağım ekmek benzin gıda giyecek herşeyde artıyor sonuçta onunla beraberinde. Sürekli birinin girip çıkması benide huzursuz etti. Siz olsanız ne yaparsınız ben 4. Siradayim bu arada 😅
Bence 4.ay altınları topla sonra kaç 🤣

Gün olayı bana aşırı mantıksız geliyor, boşuna da stres gelecek mi gelmeyecek mi? Kendi kendinle güne gir her ay 3 gram biriktir.

X