Kızlar falcı önerisi olan var mı, durum vahim :(

FemmeBleu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2023
9
-4
21
Herkese iyi akşamlar, bir süredir uzak mesafe olarak görüştüğüm bir çocuk var ondan hoşlanıyorum ama bana karşı hislerinden emin değilim dolayısıyla da ben de kendimi net ifade edemiyorum, aslında öyle gözle görülür bir sorun yok ortada ama işte bazı şüpheler var aklımda... Antalya'da yaşıyorum fakat eğer online sitelerden, uzaktan vs. Fal bakan birilerini biliyorsanız ve memnunsanız önerirseniz mutlu olurum gerçekten bu konu çok aklımı kurcalıyor ve cevapsız sorular artık kafamı ağrıtıyor. Lütfen gerçekten sorumla ilgili cevabı olan yazsın, fala inanma, günah vs. gibi yorumları kendinize saklarsanız sevinirim size de bana da faydası çok şimdiden teşekkürler.

Herkese iyi akşamlar, bir süredir uzak mesafe olarak görüştüğüm bir çocuk var ondan hoşlanıyorum ama bana karşı hislerinden emin değilim dolayısıyla da ben de kendimi net ifade edemiyorum, aslında öyle gözle görülür bir sorun yok ortada ama işte bazı şüpheler var aklımda... Antalya'da yaşıyorum fakat eğer online sitelerden, uzaktan vs. Fal bakan birilerini biliyorsanız ve memnunsanız önerirseniz mutlu olurum gerçekten bu konu çok aklımı kurcalıyor ve cevapsız sorular artık kafamı ağrıtıyor. Lütfen gerçekten sorumla ilgili cevabı olan yazsın, fala inanma, günah vs. gibi yorumları kendinize saklarsanız sevinirim size de bana da faydası çok şimdiden teşekkürler.
Fal değil ama el analizi yapan biri var Instagramda ismi yüksel kaya cidden çok başarılı hem de günah değil

Eklentiler

• Screenshot_2023-04-12-21-30-40-278_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2023-04-12-21-30-40-278_com.instagram.android.jpg
    78,3 KB · Görüntüleme: 222
Benim var

lütfen inanmayın. ablamda depresyona girmisti ne var ne yok sattı duydugu falciya gitti.. boş para tuzağı nefsine uydu.gelecegi allahtan başkası bilemez.
Tavsiyeniz ve iyi kalbinizden dolayı çok teşekkür ederim. İnanın amacım fal baktırmak değil. Üzerimizde bir nazar okuma falan var mı merak ediyorum. Çok fazla belirti yaşadığım İçin. Güvenilir bir ilim sahibi birini bulamadım belki fal bakan biri bu tarz konularda yorum yapabilir

benim de var çokiyi online fal bakan tanıdığım ben düzenli olarak baktırıyorum numara verebilirim

Ciddi anlamda beğendiğim bir falcı var. Faldan ziyade bide tavsiye yönlendirme ile falını destekliyor.

X