kızlar diş doktorunda dişleri beyazlatma işleminin fiyatını bılen var mı?

500-600 civarı bişey tutuyomuş ben sormuştum diş doktoruma dişinin ölçüsünü alıp jell gibi bişey hazırlıyolarmış 2 ton açılıyomuş diş rengi sanırım.bide geçicimi bu dedim belirli bir zaman sonra eski rengini alırmı dedim almaz dedi canım.

arkadaşlar peki diş beyazlatmak sigorta kapsamında olan bişey mi_?

arkadaşlar peki diş beyazlatmak sigorta kapsamında olan bişey mi_?

Diş işe ilgili bir çok şey sigorta kapsamına girmiyor. Beyazlatmak da dahil.

Bir kaç ay önce 20' lik diş için gittiğim doktor diş taşı oluşmuş dedi ve temizleyelim dedi. Muayene ücreti + 85 ytl almışlardı.

Son düzenleme:
izmitte diş hastanesi var

abim orada dişlerini tek bir kuruş bile vermeden temizlletti sigorta karnesiyle

birde yeni açılan dişçimiz var 35 ytl'ye diş temizliyormuş piyasadan biraz düşük çalışıyorz yani olsun olsunda 50 ytl olsun

çok pahalı ya bende dusunuyorum ama tekrar beyazlatmak gerekıyomus dıye duydum

Evet iyi bakamazsanız kısa zamanda eskisinden daha kötü oluyor dişin rengi.Sigara çay kahve içmeden günde 2-3 sefer fırçalamak gerekiyor korumak çin. Ayriyetten diş temizletmek dişe zarar da veriyormuş duyduğum kadarıyla.

pardon siz beyazlatmaktan bahsediyormuşsunuz bense temizletmekten ikisi aynı şey değil
sanırım beyazlatma işlemi sigorta kapsamına girmiyor

teşekkür ederim yorumlarınız için en iyis normal yolllarla beyazlatmak laelaelaelaelae

diş estetiğe girdiğinden sigorta kapsamına almıyorlar.

ben 750 ye beyazlattım ama malesef eskı halıne dondu
:KK43:

merhaba arkadaslar bnde beyazlatmak istiyorum dişlerimi su an tellerim var yaklasık 5 ay sonra cıkcaklar simdiden arastırmaya basladım beyazlatma işini tellerde oldugu icin ne kadar da fırcalasam istedigim gibi olmuyor ama biraz endiseliyim beyazlatma konusunda beyazlatan arkadaslara soruyorm işlemden sonra bi hassasiyet oluyor mu ve cafe kola sarap gibi iceceklern tüketimine dikkat ediyormusunuz?

Sigorta kapsamında değil malesef;ben 600liraya beyazlattım dişlerimi.Ama değer...acayip farkediliyorr.her gören senin dişlerin ne kadar beyazmış bugüne kadar hiç dikkat etmemişiz diyorlar.Herkes hayran hayran bakıyorr :KK70:
Ev tipi beyazlatmda;Önce ölçü alınıp bi kalıp yapılıyor onun bi jeli var gece yatarken kalıba sürüp sabaha kadar takıyorsunuz.Ben 2 hafta uyguladım.renk yapıcı kahve sigara çay kola içilmediği takdirde baya uzun bi süre koruyormuş rengini.Maltepede" Radyodent "de yaptırdım.

uff ben de düşünüyodum ama fiyatları görünce vazgeçtim, çokmuş yaa :bbo: sigaradan, çaydan, kahveden dolayı baya lekeler oluştu ama artık sürekli fırçalıycaz napalım...

Aslında uzun zamandır düşünüyorum, tellerim çıkınca dişlerime daha bir önem vermek istemiştim.
Fiyatı pahalıymış. Eğer elime para geçse düzenli biriktirir yaptırırım. Ama öğrenci milletiyikk napalımm xD

X