kızlar cuma ameliyatım var

Omelon

Guru
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2009
90
0
offf nasıl korkmaya başladım anlatamam cuma gününe ne kald

Son düzenleme:
offf nasıl korkmaya başladım anlatamam cuma gününe ne kaldı kii. şu an bile ellerim buz gibieyvahedigeldismile.sanki ölüme gidecekmiş gibiyim:gitme:.vazgeçmeyi bile düşünüyorum kızlarbilmiyorumkismile ha unutmadan ameliyata eşimde girecek benim.ne komik değilmi?sağolsun benim hep destekçimdir hiç yalnız bırakmaz kocacım benim, beğendiğini taktırır artık delikafadulden:içelim:

canım cok normla korkman bnm içim içimi yiyodu sen cumaya kadar kafanı dagıt sürekli amelytı düşünmee bayanssulusmile gayet rahat ol bnm tam 1 ay doldu we iyiki yaptırmışım arkadaslarım (bilmeyen) ne güzel gögslerin war diyolar :kedi: içini rahat tut olumlu düşün olumlu olsun canım.. ne güzel esinde gircekmiş amelytına zemuszemus

sshekercim seni çok seviyorum:kedi: paylaşımlarının içtenliği için teşekkür ederim canım. napayım neler götüreyim hastaneye yanımda?neler lazım olur söylermisin?

sshekercim seni çok seviyorum:kedi: paylaşımlarının içtenliği için teşekkür ederim canım. napayım neler götüreyim hastaneye yanımda?neler lazım olur söylermisin?

:teselli:eek:lumunekankayizsmile rica ederim canımm opuyorumnanaktan hastaneye giderken sporcu sütyenini unutma ayrıca özellikle önden acılan fermuarlı bi esofman götür daha rahat edersin..ilk günler kolları hareket ettrmek biraz sıkıntılı oldgundan baska bişey giyip cıkartmak sıkıntılı olabilir..düşünüyorum da bn bunları almıştım yanıma baskada bişeye ihtiyac olmuyo zaten bilmiyorumkismile opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
şeker ben de sorabilir miyim bir şey?
bu eşofmanın çok da bedenimizden büyük olması gerekmiyor değil mi?
zaten eşofman bol olur. yeni almamıza gerek var mı?
mesela ben small giyiyorum medium almam gerekli mi?

şeker ben de sorabilir miyim bir şey?
bu eşofmanın çok da bedenimizden büyük olması gerekmiyor değil mi?
zaten eşofman bol olur. yeni almamıza gerek var mı?
mesela ben small giyiyorum medium almam gerekli mi?

canım bn normal ewdekilerden götürdüm yanımda üstü cok dar yapısan bişey degilse sorun olmaz yeni almana gerek yok bnce... zaten seninde dedgn gbi esofman dedgmz sey bol oluyo genelde bayanssulusmile sen yanına en rahat olanını al..opuyorumnanaktan

offf nasıl korkmaya başladım anlatamam cuma gününe ne kaldı kii. şu an bile ellerim buz gibieyvahedigeldismile.sanki ölüme gidecekmiş gibiyim:gitme:.vazgeçmeyi bile düşünüyorum kızlarbilmiyorumkismile ha unutmadan ameliyata eşimde girecek benim.ne komik değilmi?sağolsun benim hep destekçimdir hiç yalnız bırakmaz kocacım benim, beğendiğini taktırır artık delikafadulden:içelim:

Aa doktor nasıl izin veriyor kocanızın ameliyata girmesine? Genelde doktorlar vermezde izin. Kim yapıyor ameliyatınızı?

:teselli:eek:lumunekankayizsmile rica ederim canımm opuyorumnanaktan hastaneye giderken sporcu sütyenini unutma ayrıca özellikle önden acılan fermuarlı bi esofman götür daha rahat edersin..ilk günler kolları hareket ettrmek biraz sıkıntılı oldgundan baska bişey giyip cıkartmak sıkıntılı olabilir..düşünüyorum da bn bunları almıştım yanıma baskada bişeye ihtiyac olmuyo zaten bilmiyorumkismile opuyorumnanaktan

sshekercim tesekkür ederim. ben yarın yani çarşamba sabahtan yola çıkacağım. bakalım ne olacak. yeter artık olsun bitsin bir an önce yoksa bu stess beni bitirecek..kendimi kurbanlık koyun gibi hissetmeye başladımsenağlama pazartesi günü eve döndüğümde inşallah anlatırım sonucunu.. öpüyorum kendine iyi bakk:gitme:

sshekercim tesekkür ederim. ben yarın yani çarşamba sabahtan yola çıkacağım. bakalım ne olacak. yeter artık olsun bitsin bir an önce yoksa bu stess beni bitirecek..kendimi kurbanlık koyun gibi hissetmeye başladımsenağlama pazartesi günü eve döndüğümde inşallah anlatırım sonucunu.. öpüyorum kendine iyi bakk:gitme:

canım stres yapma dicem ama ne kadar işe yarar bilmiyorum bilmiyorumkismile bi bakmışsın oldu bittii olcakk sen içini ferah tut we olumlu düşün opuyorumnanaktan şimdiden cok cok geçmiş olsun..güzel haberlerle dönersin inş olumunekankayizsmile

sevgili capcuda
ben de iki hafta önce oldum ameliyat
şimdiden sana çok çok geçmiş olsun
umarım herşey istediğin gibi olur.
biz buradayız destek olmak için
ilk bir kaç gün pişmalıklar yaşayabilirsin çok normal
kafana takılanları sor
gelmiş geçmiş olsun canım

ben de çok önceden almuştım randevuyu
1,5 ay geri sayım yaptım
son günler ve geceler zor geçti
ama çok çok güzel oldu şimdi
her gün kendime sütyen alıyorum

iyi yolculuklar ve iyi operasyonlar
gelmiş geçmiş olsun tekrar

opuyorumnanaktan

ay canım ya çok geçmiş olsun, inşallah çok güzel geçer ameliyatın.
ben de ileride düşünüyorum ve inan hayal ederken bile korkudan titriyorum.:kedi:gelişmelerden bizi de haberdar et.
ameliyat bu Cuma mıydı? eğer öyleyse geçmiş olsun,ne güzel sen de kavuştun memişlerezemuszemus

canım doktorun kim ve kaca anlastınız?

oldum geldim canım. çok ağrım var şuan

ay canm yaaa çok geçmiş olsuna.s.:1hug:inşallah ağrıların da en kısa zamanda geçer. biraz düzelince ameliyat tecrübelerini paylaş bizimle olur mukaydirigubbakcemile5

ay canm yaaa çok geçmiş olsuna.s.:1hug:inşallah ağrıların da en kısa zamanda geçer. biraz düzelince ameliyat tecrübelerini paylaş bizimle olur mukaydirigubbakcemile5

tesekkür ederim canım. yeni bi konu açtım ben orda anlattım herşeyi. okuyabilirsinkaydirigubbakcemile5

peki ameliyattan sonra nasıl oldu memenunmusun lütfen bana bilgi ver cünkü bende düsünüyorum

X