kızlar bugün memişlerim için dr.fuat yükselle gittiyorum...

efesu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2010
41
0
ya çok heycanlıyım aklımda çok soru var inşallah birbirine karıştırmam.fuat yükselde ameliyat olan varmı?
hihoyyyt

ben ameliyat oldum kendisinde. kalamış fener yolunu başındaydı muayenehanesi de hala orada mı bilemiyorum. kesinlikle tavsiye etmem. çünkü göğüs ucu ameliyatı olmuştum yani meme büyütme bile değildi. garanti ettiği halde hiç ameliyat olmamışım gibi başa döndüm. üstelik kesi izleri de kaldı. tekrar düşünün derim. bu kadarcık bi ameliyatta bile başarısızsa ve kesi izi kalıyorsa gerisini siz düşünün.

yapma ya bugün gittim meme ucunda yuvarlak dedi 26.sine gün aldım senin msjını okurunca başımdan aşaga kaynar su indi sanki.daha önce araştırdım çok iyi diye yazmışlar kafam karışdı iyice ne yapıcam şimdi of ya

sevgili efesu açıkçası sen üzüldüğün için yazmasamıydım acaba diye düşündüm cevabını okuduğumda ama ben olsam bilmek isterdim diye yazmıştım. benimki dediğim gibi sadece meme ucunu dışa döndürmek için yapılmış bir ameliyattı. oracıkta lokal anesteziyle yaptı hatta. benim seni uyarmak istediğim konu da sadece bu kadarcık bir ameliyatta bile başarı sağlamadı, kesi izleri de meme ucu bölgesi koyu olduğundan iyice belli oluyor.
ben kendisini internet sitesinden bulmuştum. esettik meme diye bir internet sitesi almış kendisi.ben de demekki bu konuda uzmanlaşmış ki sadece bununla ilgili site kurmuş diye düşünmüştüm. oysa ki yanık gibi izlerin düzeltilmesinde ve diyabet ayak'ta uzmamış. yani sanıyorum sadece para kazanmak için kurmuş bu siteyi.
bak ben de hala doktor araştırıyorum. aman iyi düşün derim.bekli çok iyi sonuç alırsın günahını almayayım ama biraz daha araştır. bir daha geri dönüşü olmayan konular bunlar. geri dönüşü olsa da çekilen acısı verilen parası cabası.

sevgili efesu açıkçası sen üzüldüğün için yazmasamıydım acaba diye düşündüm cevabını okuduğumda ama ben olsam bilmek isterdim diye yazmıştım. benimki dediğim gibi sadece meme ucunu dışa döndürmek için yapılmış bir ameliyattı. oracıkta lokal anesteziyle yaptı hatta. benim seni uyarmak istediğim konu da sadece bu kadarcık bir ameliyatta bile başarı sağlamadı, kesi izleri de meme ucu bölgesi koyu olduğundan iyice belli oluyor.
ben kendisini internet sitesinden bulmuştum. esettik meme diye bir internet sitesi almış kendisi.ben de demekki bu konuda uzmanlaşmış ki sadece bununla ilgili site kurmuş diye düşünmüştüm. oysa ki yanık gibi izlerin düzeltilmesinde ve diyabet ayak'ta uzmamış. yani sanıyorum sadece para kazanmak için kurmuş bu siteyi.
bak ben de hala doktor araştırıyorum. aman iyi düşün derim.bekli çok iyi sonuç alırsın günahını almayayım ama biraz daha araştır. bir daha geri dönüşü olmayan konular bunlar. geri dönüşü olsa da çekilen acısı verilen parası cabası.

canım kafana takma ben araşıtıryorum senin sayende iyi oldu söylemen ama birsey söylicem belki bilgin vardır diye kadınlar kulubünde fuat yüksel ameliyat olup çok memenun kalanlarda var onlarda çok iyi diyo sakin yanlış anlama kafam karışdı için sana soruyorum.

yani o da doğru tabi. ama ben bir kere gittim ve memnun kalmadım ya, bu yüzden yeniden gitmem artık. bu belki de benim şansıma öyle olmuştur. ben güvenimi kaybettim bu nedenle gitmem. bu konular öyle hassas ki artık biraz şans biraz araştırma. doktorun o anki modu bile etkiler herhalde. hayırlısı olsun.

kızlarrr kesinlikle doktor secimi cok önemliiii bahsettgnz doktor hakkında hiç bi bilgim yok onun için bişey söyleyemicem ama dedgm gbi sectiginiz doktor önemli lütfen cok dikkat edin bilmiyorumkismile

X