kızlar bişey sorabilirmiyim?

tugceeeee

****AŞIK****
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2009
1.546
1
merhabaopuyorumnanaktan kızlar adet olmak hamile olmadığının kesin belirtisimidir?bikaç yerde okumuştum hamile olduğu halde üstüne görenler varmış sizin bu konuda bir bilginiz varmı?yani adet olunduğu halde hamile olunabilir mi?:eek: herşeyden bi umut çıkarmak istiyor işte insan beni en iyi siz anlarsınız dimi ama:gitme:

bazen lekelenme gibi fazla kanama olmadan üstüne görme oluyor,,,bu şekilde olan arkadaşlarım var... ama 9 ay boyunca adet olupta hamile olabilende olabiliyormuş canlı örneğini görmedim ama ne kadar doğrudur bilmiyorum...

canım böyle bir şüphenmi var yoksa??

evet canım ya psikolojik olduğuna inanıyorum ama benim normal geldi öyle lekelenme gibi değil her zamanki gibi ama karnım çok şiş ve kasık ağrılarım var yani her ihtimali düşünüyor insan böyle şeyle duydukça.Keşke öyle olsa 9 ay bile adet olmaya varım ben:lepi:

merhabaopuyorumnanaktan kızlar adet olmak hamile olmadığının kesin belirtisimidir?bikaç yerde okumuştum hamile olduğu halde üstüne görenler varmış sizin bu konuda bir bilginiz varmı?yani adet olunduğu halde hamile olunabilir mi?:eek: herşeyden bi umut çıkarmak istiyor işte insan beni en iyi siz anlarsınız dimi ama:gitme:

valla cnm bnm komşum 3 ay adet görmüş.hemde normal adet.hamile olduğunun farkına 3 ay sonra varmış.kan testi yaptırsana. varsa adetin geçince mutlaka çıkar.inş meleğin seninledir:ecrin_bebek:

canım o kasık ağrıları kistten kaynaklanıyor olabilir vucüdumuz bazen kist oluşturuyor ve adet döneminde atılıyor o kistler ama bu sırada kasık ağrısı oluyor benim senede bir kez oluyor önceden anlamıyordum ama 8 -9 ay önce adetim 10 gün gecikti dr gittim kistlerin var ama minik adette atılıcak dedi ve o ay çok kasık ağrım oldu özellikle yan yattığımda falan .insan kendini tanıyor yavaş yavaş

CANIM beniö annem ikiz kardeşlerime hamileyken 9 ay adet olduhihoyyyt

canım seni umutlandırmak yada umudunu kırmak istemem ama benim annem 9 ay boyunca adet görmüş benim üstüme....yani olabilirsinde olmaya bilirsinde bendede göğüs hassasiyeti,mide bulantısı,kasıklarımda ağrı falan filan neredeyse hamilelik belirtilerinin hepsi vardı ama test negatif çıktı o yüzden en doğrusu şüpheleniyorsan bir kan testi yaptırsan iiii olur yoksa bile için rahat eder....

umarım vardır.....:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

ya tatlım o kısıden kısıye degısıyor. benımde hamılelıgımın baslarında kanamam olmustu adet gıbı degıl uste gorme gıbı de degıl ıkısının arası bı fazlalıkta. ama hamıle oldugumu bılmesem adet dıyebılırdım. bu ay daha az adet oldum dıyebılırdım mesela. bazen arkadasların dedıgı gıbı 9 ay adet goren kısıler de war ne kadar ıstısnaı olsada. eger suphen warsa bı kan testı yaptır kesın sonucu alırsın. allah olmayan herkeslere versın ınsallah...amin...

slm canlar ben geçen hafta doktora gittim şüpheleniyordum acaba bebiş mi var diye test yaptırdım enfeksiyon çıktı halsizlik,bulantı,kasık ağrıları filan.kesin hamileyim diyodum fakat belirtilerin nedeni rahmimdek, bakterilermiş :sinifsinif:çok büyük hayal kırıklığına uğradım demek istediğim kendinizi şartlandırmayın ve fazla hayal kurmayn ben çok üzüldüm çünki.şimdi tedavi görüyorummafoldumben

evet dediğim gibi benim annem 9 ay adet oldu ama yinede test yaptırmadan kesin gözüyle bakmayın benim gibi üzülmeyin yani kelebeklerimyerimseniben

çok sağolun canlarım ya ben bu ay kan testi yaptırmadım yani yaptırmaya gittim ama sağolsun doktor bhcg yerine kanda erkeklik hormonu bakmış yanlışlıkla 45 günde geldi adetim ama hala devam ettiği için bu belirtiler şaşırdım bende acaba olabilirmi diyorum şimdi birde 9 ay olanları duyunca ağzım açık kaldı çok öpüyorum hepiniziopuyorumnanaktan

slm canlar ben geçen hafta doktora gittim şüpheleniyordum acaba bebiş mi var diye test yaptırdım enfeksiyon çıktı halsizlik,bulantı,kasık ağrıları filan.kesin hamileyim diyodum fakat belirtilerin nedeni rahmimdek, bakterilermiş :sinifsinif:çok büyük hayal kırıklığına uğradım demek istediğim kendinizi şartlandırmayın ve fazla hayal kurmayn ben çok üzüldüm çünki.şimdi tedavi görüyorummafoldumben[/QUOT
evet canım enfeksiyon bayağı mide bulantısı yapıyo birde ilişki sırasında acı verir
yani en iii si bir doktora görünmek...umarım bebiş yapooordur bunlarıopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

kızlar yengem 2 ay normal bi şekilde hastalanmış 3. ay hastalanmamış ve doktora gitmiş hamilelik testi yaptırmaya bi ne olsun o kendini yeni hamile sanarken 3 aylık hamileymiş başka hiç bir belirtisi olmamış ama ne halsizlik ne bulantı ne yorgunluk hiç bişey ilk 2 ayda gayet normal bi şekilde hastalanmış zaten

kızlar yengem 2 ay normal bi şekilde hastalanmış 3. ay hastalanmamış ve doktora gitmiş hamilelik testi yaptırmaya bi ne olsun o kendini yeni hamile sanarken 3 aylık hamileymiş başka hiç bir belirtisi olmamış ama ne halsizlik ne bulantı ne yorgunluk hiç bişey ilk 2 ayda gayet normal bi şekilde hastalanmış zaten

inşallah benimkide öyledir canım ya.Yani demekki bilmeden ağır bi iş yapsa falan insan Allah korusun ya

slm canlar ben geçen hafta doktora gittim şüpheleniyordum acaba bebiş mi var diye test yaptırdım enfeksiyon çıktı halsizlik,bulantı,kasık ağrıları filan.kesin hamileyim diyodum fakat belirtilerin nedeni rahmimdek, bakterilermiş :sinifsinif:çok büyük hayal kırıklığına uğradım demek istediğim kendinizi şartlandırmayın ve fazla hayal kurmayn ben çok üzüldüm çünki.şimdi tedavi görüyorummafoldumben

canım bende daha önce çok şartlandırmıştım kendimi ama kimyasal oldu o gebeliğim çok zor oluyor gerçekten anlıyorum seni:teselli:

ya tatlım o kısıden kısıye degısıyor. benımde hamılelıgımın baslarında kanamam olmustu adet gıbı degıl uste gorme gıbı de degıl ıkısının arası bı fazlalıkta. ama hamıle oldugumu bılmesem adet dıyebılırdım. bu ay daha az adet oldum dıyebılırdım mesela. bazen arkadasların dedıgı gıbı 9 ay adet goren kısıler de war ne kadar ıstısnaı olsada. eger suphen warsa bı kan testı yaptır kesın sonucu alırsın. allah olmayan herkeslere versın ınsallah...amin...

canım Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah ne güzel inşallah ben ve tüm isteyenlerde o güzel şeyi tadarız birgün senin gibiopuyorumnanaktan

X