Bebek Beslenmesi Kızım kadar zayıf bebek var mı acaba :(

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
Ya bu mesajımı görürseniz lütfen bi dönüş yapın baba benm yegenimde kilo alamıyor ve başka sıkıntılarıda var süreç hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim

Merhaba benm yegenmdr çok zayıf süreç nasıl ilerledi bilgi verirmisiniz kilo aldımı nasıl oldu

Cok düşük gercekten.
Cici bebe vermeyin, köfte balik pilav makarna eriste vs verin aksam corba yetersiz ben corbayi kestim 14.ayda biz ne yersek onu yiyor. ayrica bildircin yumurtasi tehlikeli asagiya birakiyorum.
Q
Uzmanlara göre 2 yaşını geçmemiş bebeklere bıldırcın yumurtası verilmemelidir. Nedeni, bebeğin böbreklerinin ve sindirim sisteminin yeterli derecede gelişmemiş olmasıdır. Bıldırcın yumurtası bebeğin organlarını yorar. Ayrıca bıldırcın yumurtası tavuk yumurtasına nazaran 2 kat daha fazla alerjiktir.

bizde de aynı sorun var. 16 aylık oğlum. 8800 gr ve 72 cm çocuk endokrin bölümüne gidicez endişeniyorum bende hormonlarında bişi mi var diye hiç bir şey yemiyor herşeyi tükürüyor. çok sinir oluyorum.
Merhaba üzerinden çok zamn geçmiş. İnsallh bu msjimi görürsünüz. Benm de kızım aynı şekilde. Ekdokrine göturdunuz mü. Suanki durumu nasıl. Bilgi verirseniz çok mutlu olurum

X