KIŞA HAZIRLIK AÇIK PARFÜM

Emoss0104

Guru
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2011
350
33
Merhaba kızlar ,

Son konular orijinal parfüm üzerine alabilene maşallah ancak ben bütçe ayıramıyorum .
Kalıcı , miss gibi kokan ,aynı zamanda kadınsı :KK68: açık parfüm önerisi rica...

Mis gibi kokan parfüm herkes için farklıdır gerçi ama ben fikrimi söyleyeyim.

D&p’de kış için euphoria, good girl, gucci guilty, shiseido zen, lacoste pour femme, hot couture önerebilirim.
D&p çok güzel yapmış bunları. Diğer firmaları bilemiyorum.

Black opium ve la vie est belle de beğenilen d&p kokuları. Manifesto da olabilir. Ben pek sevmesem de genel olarak seviliyor.
Chloe klasik varmış bi de. Pudralıymış. Chloe signature taklidiymiş.

Black opium ve la vie est belle de beğenilen d&p kokuları. Manifesto da olabilir. Ben pek sevmesem de genel olarak seviliyor.
Chloe klasik varmış bi de. Pudralıymış. Chloe signature taklidiymiş.
Çok incesiniz çok teşekkür ederim , euphorianın bir zamanlar orj.almıştım severek kullanamadım .Diğerlerini yarın deneyeceğim...

Dp den tavsiye edebileceklerim Chanel Chance, Gucci Guilty, PR Olympea, YSL Black Opium, Escada Magnetism, Naomi Campbell. Şimdilik aklıma gelenler bunlar :KK24:

Merhaba kızlar ,

Son konular orijinal parfüm üzerine alabilene maşallah ancak ben bütçe ayıramıyorum .
Kalıcı , miss gibi kokan ,aynı zamanda kadınsı :KK68: açık parfüm önerisi rica...

Canim hypnose, hypnotic poisen, black opium, la nuit tresor, la vie a belle bence kisa uygun cok güzel kokular iclerinden favorim hypnotic poisen ve la vie a belle

Diyer yandan hem kisa yakisan hemde diyer mevsimlerde kullanilabilcek kokular bence , olympea, armani code, cinema, gucci guilty, narciso poudree, chloe chloe, escada magnetism aslinda liste uzar gider ama ilk aklima gelen bunlar

Bilindik bir acik parfümeride kokulara bakarsin... ben eskiden qlife adli bir markanin acik parfümlerini severek aliyordum. Bire bir ayni yapiyorlardi. Mesela escasa magnetism bunlardan biri. Ama diyerleri nasil saydigim tüm parfümler varmi bilmiyorum

Son düzenleme:
Ya bu yorumu görmek beni mahvetti beni nasilda unutmussum flowerbombu... 🙈 bir ara deli gibi istiyordum bunu.... ama o kadar cok parfüm siparis verdim ki bunu ve hypnotic poiseni alabilmem icin bazilarini geri yollamam gerek

Ben de önceleri böyleydim. Özellikle ilk işe başladığım yıllarda bi sürü parfüm alıyordum. Hepsi de orijinaldi. Ama artık o kadar abartmıyorum.
Mesela bu yıl iyice kendimi frenledim. Sonbahar kış için bir tane parfüm aldım. İşe giderken kullanacağım özellikle. Çok karıştırmak, değiştirmek istemiyorum kokularımı.
Aldığım parfüm bitene kadar onunla sağlam bir ilişkim olacak. Bittikten sonra yeni şişelere geçeceğim.
Arada da doldurma parfümler alırım yanına. Öyle devam ediyorum artık. İnsan bir kokuyu kullana kullana ona alışıyor ve onunla bütünleşiyor bence. Sık sık değiştirince kendini kaybediyorsun. Sonu gelmiyor.:confused:
Flowerbomb cidden güzel ama. :KK51:

Değiştirmekten kastım da mesela elinde 10 tane parfüm olur bir gün birini ertesi gün birini kullanırsın.
Bu durumda belli bir kokun olmaz.
Ama şişe bitince yeni bir kokuya geçmek ayrı.
Onu ben de yapıyorum. Parfüm bitince hemen gidip aynısını almıyorum. Farklı şeyler deniyorum.

X