Göz Makyajı Kirpik Uzatma 100% kesin sonuç (denenmistir)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Restlessoblivion

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2016
144
25
30
Selamlar. Daha önce konusu açildimi bilmiyorum ama kendi deneyimimi paylasmak istedim. Bu siteden çok sey ogrendim ve çogu bana yardimci oldu. Bugünde ben bi paylasimda bulunayim dedim :)
Benim dogal kirpiklerim çok ama çok kisa, japon kizlarinki gibi nerdeyse. Cok arastirma yaptim, hemen hemen herseyi denedim. Hint yagi kullandim 1/2 ay ama sonuç vermedi. Yada vermistir belki ama o kadar azki farkedilmiyor. En sonunda Haziran/Temmuz aylarinda yabanci bi forum'da kizlarin birbirine bi ürün önerdigini gördüm. Marka ismi vermek yasakmi bilmiyorum ama birilerinin isine yarayabilir, o yüzden yaziyorum. Ismi Revitalash. Denemekten bi zarar gelmez deyip aldim. Iyikide almisim, birinci ayin sonunda farki görmeye basladim. Müthis ötesi kirpiklerim oldu, ama ben bi salaklik edip kirpik permasi yaptirdim üzerine :KK43: Kirpiklerim uzamisti ama çok düzdü, sadece rimelle kaldirabiliyodum o yuzden yaptirma geregi duydum. Perma gerçekten yipratiyor ve egrilestirdi birazda.. Biran önce etkisi geçsede eski düz kirpiklerime kavussam diyorum. Eger aranizda yaptirmak isteyen varsa, kendi deneyimime dayanarak yaptirmayin derim. Revitalash'a gelince, fiyati biraz yüksek ama gerçekten faydasini gördüm ve en azindan dogal, takma kirpik kullanma taraftari degilim. Yakindan çekilmis eski bi resmimi bulursam, öncesi/sonrasini ekleyecegim bu konuya :) Su an sadece sonrasini eklemem bi ise yaramayacak. Hayirli aksamlar herkese :)

Son düzenleme:
Selamlar. Daha önce konusu açildimi bilmiyorum ama kendi deneyimimi paylasmak istedim. Bu siteden çok sey ogrendim ve çogu bana yardimci oldu. Bugünde ben bi paylasimda bulunayim dedim :)
Benim dogal kirpiklerim çok ama çok kisa, japon kizlarinki gibi nerdeyse. Cok arastirma yaptim, hemen hemen herseyi denedim. Hint yagi kullandim 1/2 ay ama sonuç vermedi. Yada vermistir belki ama o kadar azki farkedilmiyor. En sonunda Haziran/Temmuz aylarinda yabanci bi forum'da kizlarin birbirine bi ürün önerdigini gördüm. Marka ismi vermek yasakmi bilmiyorum ama birilerinin isine yarayabilir, o yüzden yaziyorum. Ismi Revitalash. Denemekten bi zarar gelmez deyip aldim. Iyikide almisim, birinci ayin sonunda farki görmeye basladim. Müthis ötesi kirpiklerim oldu, ama ben bi salaklik edip kirpik permasi yaptirdim üzerine :KK43: Kirpiklerim uzamisti ama çok düzdü, sadece rimelle kaldirabiliyodum o yuzden yaptirma geregi duydum. Perma gerçekten yipratiyor ve egrilestirdi birazda.. Biran önce etkisi geçsede eski düz kirpiklerime kavussam diyorum. Eger aranizda yaptirmak isteyen varsa, kendi deneyimime dayanarak yaptirmayin derim. Revitalash'a gelince, fiyati biraz yüksek ama gerçekten faydasini gördüm ve en azindan dogal, takma kirpik kullanma taraftari degilim. Yakindan çekilmis eski bi resmimi bulursam, öncesi/sonrasini ekleyecegim bu konuya :) Su an sadece sonrasini eklemem bi ise yaramayacak. Hayirli aksamlar herkese :)
Su an nasil? Eski haline dondu mu yoksa kalici mi ? :KK54:

Hemen konuya girmek istiyorum. Kakao yağlı kremler kaş kirpik uzatıyor. Arkadaşlar ben çok uzun zamandır kaş kirpik için araştırmalar yapıyorum. Yağları sürmekten nefret ediyorum. Çünkü sürekli gözüme akıyor. Yakıyor ve yaşartıyor gözümü. Gece sürüp yatamıyorum yastığı batırıyor. Yani yağları sürmekten bıktım ve ne yapabilirim diye düşündüm. Kayısı çekirdeği kremi ve acı badem kreminden daha ucuzdu bu kakao yağlı krem. Madem kakao yağı kaş kirpik uzatıyor ben de gerçek yağ içeren emilmesi güzel olan bi krem almayı düşündüm. Bilindik bir markanın kremini aldım. 1 aydır gündüz ve akşamları kullanıyorum. Müthiş derecede kaşlarımı gürleştirdi. Kirpiklerimi uzattı. Benim kirpiklerim düz ve kısadır. Kendimi ilk defa böyle gördüm. Kaşlarımın boşluklarını hiçbir yağ dolduramamıştı. Bu kreme gerçekten bayıldım. Bir yere gitsem hep yanımda taşıyorum. Gece orda kalırsam süreyim diye. Eski bir maskara kabına boşaltmak istemedim. Onunla süremiyorum. Size tavsiyem, ben lip gloss şişesine boşalttım kremi. Şırınga yardımıyla ya da pipetle boşaltabilirsiniz. İnşallah yardımcı olabilmişimdir. Uzun tuttum hakkınızı helal edin ama bu konuda çok sıkıntılı olanları biliyorum. Ben de öyleydim. mutlaka öneriyorum. Hem akmıyor hemen emiyor :)

X