Doğal Saç Bakım Kürleri Kirik Sac uclarina Zeytin yagi mi Serum mu?

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri

GuL1990

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2010
220
0
34
Selamm,

saclarimin dipleri yagli ama uclari kuru:KK43: gecen hafta uclarini kestirdim cok kirik diye ama artik kirilmamasi icin bakim yapmak istiyorum kizlar ne tavsiye dersiniz?

zeytin yagini sac uclarina sürün diye okudum ama tam bir tarifiniz var mi? yada hazir serum mu almaliyim?

tskleeer :) :***

Tatlım ben yarım çay bardağı kadar zeytinyağını ısıtıp içine bir tatlı kaşığı bal koyuyorum sonra onu hem saçımın uçlarına hemde diplerine sürüyorum sonra strechliyorum yarım saat falan bekliyor. İyi geliyor saçlara, besliyor, kırıklara da iyi geliyor. Kırılmasını da önler. İstersen miktarı azaltıp sadece uçlara sürebilirsin. :)

Kaplumbağa ben bu karışımı faydalı diye denemiştim ama yapış yapış oldu, sıvandı kaldı. Seninkisi öyle olmuyor mu

Ben uygulamayı beceremedim, balını fazla mı koydum bilmiyorum ama saçıma sürmesi rahat olmadı.

Kesınlıkle serum kullanın kırık sac uclarına bırebır kullanmadıysanız deneyın her yıkamada 2 3damla serum sacları manyak guzellestırıyo kofore gıttıgımızde saclarımız neden okadar havalı goz alıcı oluyo dersınız serum kullanıyorlarda ondan bı deneyın serumu ınanın asla pısman olmazsınız benımde dıpler yaglı uclara suruyorum sadece serumu keskettıgım gunden berı vazgecılmezım oldu daha once neden kesfetmedıgıme yandım ne maskeler alırdım ne bakım kurlerı uygulardım bundan 3 sene evvel koforde saclarım ıpek gıbı olmustu ne suruyosunuz dedım serum dedıler hemen aldım

Son düzenleme:
Kesınlıkle serum kullanın kırık sac uclarına bırebır kullanmadıysanız deneyın her yıkamada 2 3damla serum sacları manyak guzellestırıyo kofore gıttıgımızde saclarımız neden okadar havalı goz alıcı oluyo dersınız serum kullanıyorlarda ondan bı deneyın serumu ınanın asla pısman olmazsınız benımde dıpler yaglı uclara suruyorum sadece serumu keskettıgım gunden berı vazgecılmezım oldu daha once neden kesfetmedıgıme yandım ne maskeler alırdım ne bakım kurlerı uygulardım bundan 3 sene evvel koforde saclarım ıpek gıbı olmustu ne suruyosunuz dedım serum dedıler hemen aldım

markası nedir ?

markası nedir ?

suan kullandıgım urun ossıon buda guzel fakat bundan bı oncekının kokusu daha guzeldı totex marka bu bıtsın ondan alıcam ınternetten bakabılırsınız fıyatlarıda cok uygun 10 11 tl extra bır bakıma ıhtıyac duymuyorum ben bu serumları kesvettıgımden berı

Tatlım ben yarım çay bardağı kadar zeytinyağını ısıtıp içine bir tatlı kaşığı bal koyuyorum sonra onu hem saçımın uçlarına hemde diplerine sürüyorum sonra strechliyorum yarım saat falan bekliyor. İyi geliyor saçlara, besliyor, kırıklara da iyi geliyor. Kırılmasını da önler. İstersen miktarı azaltıp sadece uçlara sürebilirsin. :)

aynen canım kesinlikle tavsiye ederim bana çok iyi geldi

bende serum kullanmayı düşünüyorum düzleştirdiğim için kırıklarım çokk saçımı kestirmeyede kıyamıyorum zeytinyağını saçımdan arındıramıyorum bi kaç kere denedim diplerine sürdüğümde saatlerce çıkaramadım uçlarına sürüncede zor geçiyor serum kullanmak daha kolay geldi bana

canım saçının dipleri yağlıysa zeytin yağına hiç bulaşma ben bir sürü şey denedim ve muhtemelen saç tiplerimiz aynı ben keratinin işe yarıycağını söylediler onu denedim şükür kırık falan kalmadı patentli al ama diğerleri işe yaramadı bende.

X