Kimyasal gebelik ve tekrar tedavi ??

cans16

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2022
3.213
2.749
28
Herkese merhaba letu kullanarak hamile kaldım fakat perşembe günü kimyasal gebelik geçirdiğimi öğrendim. Bugün kanamam başladı ben beklemeden tekrar letu tedavisine başlamak istiyorum pazartesi gününe doktoruma randevu aldım. Bu şekilde hemen tedaviye başlayan oldu mu sonuç aldınız mı ?

Herkese merhaba letu kullanarak hamile kaldım fakat perşembe günü kimyasal gebelik geçirdiğimi öğrendim. Bugün kanamam başladı ben beklemeden tekrar letu tedavisine başlamak istiyorum pazartesi gününe doktoruma randevu aldım. Bu şekilde hemen tedaviye başlayan oldu mu sonuç aldınız mı ?
Bana 1 ay sonra dedi o zamn gideceğim aynı sizin gibi 63 ile öğrendik sonra 47 ye düstü çatlatma iğnesi ve femara ile olmuştu

bilmediğim için soruyorum ama nasıl oluyor kimyasal gebelik beta yükselmiyor mu , kanama başlayıp devam mı ediyor

Çok geçmiş olsun . Rabbim en kısa zamanda en güzelini nasip etsin inşallah. benimde yumurta rezervim düşüktü doktora gittim letu verdi kullandım letuyu üstüne gebe kaldım ama.bilmiyordum adetim.duzensiz olduğu için öğrendiğimde iki aylık hamileydim 3 buçuk aylıkken kürtaj oldum kan pıhtılaşmam varmış. Ondan sonra bir kere daha kullandım olmadı bu sefer alıp yine kullanmayı düşünüyorum. Doktorum.bana bu ilacın üç hakkı var demişti bilmiyom artık . Rabbim isteyen herkese versin inşallah

X