Kimyasal gebelik ve Sonrası

20 gün gecikmesi ciddi bir süre gebelik varsa kanda çıkar. Gebelik dışında bu kadar geciktiyse şayet ihmal edilmemesi gereken bir durum
Hayrlısı olsn aradıgım cvb buydu Allah saglıkla kucagınıza almayı nasip etsn ben bugun idrar testı yaptım negatıf cıktı ümidimi kestım adet olamayışımı persembe artk dr ultrosonla bakıp söylıcek hayrlısı Allah ısteyen herkese nasıp etsn🤲

Canım teşekkür ederim. Evet benimde öyle olmuş kimyasal sonrası regl olmadan gebe kalmışım 7.haftamız bitiyor çok şükür
Mrb lar bnde kımyasal gebelık yasadım tekrar nasıl hamıle jaldnız ıns bnde ole kalırım benım biteli ıkı hafta oldu kanma biteli ama idrar yaptığımda bazen sildik e kan pıhtısı gıbısyler gelio sızede oldumu acaba

Kızlar bende kımyasal gebelık gecırdım 11 subat Bı basladı kanamam adet sanmıştım ama mlsf nerdeyse 2 aya yakın surdu kanama nyse sıkıntım su aslında 2 hafta oldu kanamam beta hcg sıfırlandı ama ılıskıye gırdgımzde halen kahvrengı lekeler ve pıhtı gıbı bıseyler gelıyo sizde de yasayanlar varmı cvp verirse cok sevinirim ıns hamıle kalabilirim tekrardan

Merhaba kızlar bende 22 martta hamile olduğumu öğrendim 25 martta kanamam oldu. Kimyasal gebelik geçirdim yani. Bende kimyasalın peşine hemen hamile kalınıyor mu diye merak etmiştim ama bu şekilde hamile kalanlar varmış :) rabbim inşallah bize de nasip eder.. pcos olduğum için adetlerimde gecikmeler olabiliyor ama tahmini bat 28 nisan hayırlısı :)

Mrb lar bnde kımyasal gebelık yasadım tekrar nasıl hamıle jaldnız ıns bnde ole kalırım benım biteli ıkı hafta oldu kanma biteli ama idrar yaptığımda bazen sildik e kan pıhtısı gıbısyler gelio sızede oldumu acaba
Canım rabbim hayırlı zamanda nasip eder inşallah. Kimyasal gebeliğin ardından hiç korunmadık normal yaşantımıza devam ettik. Stresim azalmıştı çünkü kimyasal da olsa doğal yollardan gebe kalabildiğimi görmüştüm. Yeni reglimi beklerken bulantılarım bana ufak ufak sinyaller veriyordu aslında ama bu kadar çabuk tutar mı acaba diye düşünmedende edemiyordum. Reglim gecikince acele etmedim yine kimyasaldır diye. Uzun bi süre sabredip müjdeli haberi aldım. Kimyasal sonrası kanamalarım 1 hafta falan sürmüştü regl kanamasından farkı yoktu. Ama bi süre lekelet gelmeside normal rahim temizleniyor sonuçta

Canım rabbim hayırlı zamanda nasip eder inşallah. Kimyasal gebeliğin ardından hiç korunmadık normal yaşantımıza devam ettik. Stresim azalmıştı çünkü kimyasal da olsa doğal yollardan gebe kalabildiğimi görmüştüm. Yeni reglimi beklerken bulantılarım bana ufak ufak sinyaller veriyordu aslında ama bu kadar çabuk tutar mı acaba diye düşünmedende edemiyordum. Reglim gecikince acele etmedim yine kimyasaldır diye. Uzun bi süre sabredip müjdeli haberi aldım. Kimyasal sonrası kanamalarım 1 hafta falan sürmüştü regl kanamasından farkı yoktu. Ama bi süre lekelet gelmeside normal rahim temizleniyor sonuçta
Cvp ıcın tskkler bnde yeni regl oldum cok uzuldum ıns senın gıbı bizlerde hamıle kalabıkırız

Valla insan korkuyor bızım bıraz karısık esım varıkosel amalıyat ı oldu 3 sene bekledikten sonra ilk bebegım olmustu oda kımyasal cıktı normal yollarla ama bıdaha nasıp olurmu dıe dusunmemmek elde deıl

Bende iki kez kimyasal gebelik geçirdim adet düzensizliği yaşamadım ama yaklaşık 5 aydır da 2. Çocuğumuzu istiyoruz istiyoruz da.. çok kafaya takıyorum galiba :KK43: inşallah sağlıkla alırız bebişleri kucağımıza

X