Kılooo ıstıyorum cocugum kardeşim gibi duruyo yardımmmm

HirasininNuru

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2017
513
5.607
3:mad:Selam,kızlarrr ben kılo alamıyorum oldum olası boyleyim bekarkende zayiftim ama yine 52falandim evlendigim gun dartilmistim 46kiloydum hamile kalinca alirsin gebelik aldiriyo falan dediler hamile kalinca cok sevindim siscem kilo alcam diye amam malesef ilk 3 ay 5 kilo verdim hamilelikte toplam 7 bucuk kilo aldim 52.5 ile dogurdum daha on gun gecmeden dogumdan onuda verdim diyetisyene dahiliye uzmanina gittim liste verdi bana uydum baya bi bebek oldugundan dolayi pwk uyamadim arada saatler sasti esime ciplak gozukmek bile istemiyorum hic gormedi diyebilirim hatta napacam yardim edinnnn:mad::mad:

Her gece uyumadan önce bebe bisküvisi, muz, ceviz, hindistan cevizi (baharat olan) ve sütü karıştırıp ye. İlaveten pekmez de koyabilirsin ama ben sevmediğim için kullanmadım. Bana 1 ay da 6 kilo aldırdı :KK28:

Bebe bisküvisiyle cevizi canım ne kadar isterse o kadar koydum bazen az bazen çok o yüzden sen kendine göre ayarla. Onun dışında yarım muz, bir tatlı kaşığı hindistan cevizi. Sütte bisküviye bağlı aslında vıcık vıcık olacak kadar değil de bebek maması kıvamında koydum. Pekmez de koymak istersen o da bir çorba kaşığı. İnşallah işe yarar canım ama düzenli olarak kullan :KK68:

Bebe bisküvisiyle cevizi canım ne kadar isterse o kadar koydum bazen az bazen çok o yüzden sen kendine göre ayarla. Onun dışında yarım muz, bir tatlı kaşığı hindistan cevizi. Sütte bisküviye bağlı aslında vıcık vıcık olacak kadar değil de bebek maması kıvamında koydum. Pekmez de koymak istersen o da bir çorba kaşığı. İnşallah işe yarar canım ama düzenli olarak kullan :KK68:
Teşekkür ederim canim

:KK54::KK54:Canım ben de ilk çocuğumda kilo almış ama doğumdan sonra fazlasıyla vermiştim. sana tavsiyem bol bol abur cubur ve gece geç saatlerde yemen ama yine de bir uzman görüşü senin için daha sağlıklı olur. Umarım istediğin kiloya çıkarsın

Tiroitlere falan baktırdın mı ?
Baktirdim herseye tum tahliller yapildi dahiliyede dr inanamadi tum degerlerim normal nasil olur bu zayiflikla dedi o diyetisyene gonderdi i bi liste verdi sabah o ogle bu aksam bu diye uymaya calistim ama cocuktan dolayi cok aksadi cok etkiliyo bni bu olay kendimi begenmiyorum sevmiyorum bebek biskuvisi karsimini deniycem ama evde bol bol bebek biskuvisi varrrr

Baktirdim herseye tum tahliller yapildi dahiliyede dr inanamadi tum degerlerim normal nasil olur bu zayiflikla dedi o diyetisyene gonderdi i bi liste verdi sabah o ogle bu aksam bu diye uymaya calistim ama cocuktan dolayi cok aksadi cok etkiliyo bni bu olay kendimi begenmiyorum sevmiyorum bebek biskuvisi karsimini deniycem ama evde bol bol bebek biskuvisi varrrr
Canım slm seni en iyi ben anlarim ama şükür o günleri geride bıraktım diyetisyene git mama versin sana zaten yiyoruz kilo alamaiyoruz daha ne listesi veriyorlar vücuduna protein yüklemesi yapması lazim ben kullandım 10 kilo aldım şükür şuan çok iyiyim

Canım slm seni en iyi ben anlarim ama şükür o günleri geride bıraktım diyetisyene git mama versin sana zaten yiyoruz kilo alamaiyoruz daha ne listesi veriyorlar vücuduna protein yüklemesi yapması lazim ben kullandım 10 kilo aldım şükür şuan çok iyiyim

Diyetde ise yaramadi ne yapsam alamadim artik pes ettim inanki psikolojim bozuldu resmen
Diyetisyen tek klasik liste verdi hlbirakti ne gel takip edecez falan hic bise demeden yolladi kisaca umursamadi bide ne guzel zayifsin snn gibi olmak isteyen cokk kisi var diyobana

Diyetde ise yaramadi ne yapsam alamadim artik pes ettim inanki psikolojim bozuldu resmen
Diyetisyen tek klasik liste verdi hlbirakti ne gel takip edecez falan hic bise demeden yolladi kisaca umursamadi bide ne guzel zayifsin snn gibi olmak isteyen cokk kisi var diyobana
Tekrar diyetisyene git canım pes etme mamalar var cl yüklemesi yapıyorlar kesin ve net kilo alırsın evet dalga geçiyorlar bide her kez herşeyi diyor işde

sebze et yemekleri meyve kuruyemiş ballı süt taze sıkılmış meyve suları yapıp için düzenli olarak yemeğe bak öğün sayısını artırın inşallah istediğiniz kiloya ulaşırsınız

Merhaba
Ben sütü kokusundan dolayı tüketemiyorum bu tarifte süt tadı ve kokusu oluyormu denemek istiyorum süt olduğu için yapamıyorum

Kilo almak istiyorsan öyle bal, zerdeçal, falan ve filan hikayedir. Eğer kilo almak istiyorsan yapman gereken şey düzenli olarak yemek yemektir. İlk önce sabah kahvaltısı, kahvaltının ara öğünü , öğle yemeği , öğlenin ara öğünü, akşam yemeği, akşam yemeğinin ara öğünü, en son yatmadan önceki ara öğünü tam yatmadan 2 saat önce yemeniz gereklidir. Birde kilonuza göre internet üzerinden araştırmalar yaparak alacağınız karbonhidrat puanını hesaplaya bilirsiniz. Dediğim stilde düzgün beslenirseniz eğer 1 ay kadar sürede 5 -6 kilo alabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
X