Kilo vermenin yavaşlaması

merveb123

Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2022
17
3
28
Hanımlar ayda 3 kg civarı veriyorum. Kilo vermem aşırı yavaşladı ve vermem gereken daha 20 kg var. Çok canım sıkılıyor. Bana destek olabilir misiniz?

Hanımlar ayda 3 kg civarı veriyorum. Kilo vermem aşırı yavaşladı ve vermem gereken daha 20 kg var. Çok canım sıkılıyor. Bana destek olabilir misiniz?
Hep söylenir ya ilk zamanlar hızlı kilo verilir daha sonra yavaşlar diye. Sizde hızlı kilo verme dönemini bitirmişsiniz demek ki. Sorun edilicek bişey yok aslında

Endişelenme, ilk başlarda böyle olabilir. Yapabilirsiniz, sadece irade gerekli. 😌Kan tahlillerinizi falan yaptırdınız mı?

İlk zamanlar vücuttaki ödemi falan attığımızdan fazla veriyoruz. Ama aylık 3-5 kg civarı oldukça normal. Yani canını sıkma önemli olan kalıcı kilo vermek.

X