Kilo vermek istiyorum

aklikarisik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2015
830
172
34
Merhaba arkadaşlar...
Ben mayıs sonuna kadar 10 kilo kadar vermek istiyorum...diyet yapamıyorum hatta yaparken aldim..ama bu kez kararliyim ve yapmayı düşündüğüm şeyler şöyle..gunde en az 1 buçuk litre su en fazla 3 fincan yeşil cay..turk kahvesi.aksam 7 den sonra birşey yemek yatmadan bir kase yoğurt...yemekleri de abartmadan yicem...brnim en büyük sorunum çok uyuyorum i yüzden kahvaltı düzenim yok..sizvr kilo verebilirmiyim sizin öneriniz var mi? Teşekkürler: )

Merhaba arkadaşlar...
Ben mayıs sonuna kadar 10 kilo kadar vermek istiyorum...diyet yapamıyorum hatta yaparken aldim..ama bu kez kararliyim ve yapmayı düşündüğüm şeyler şöyle..gunde en az 1 buçuk litre su en fazla 3 fincan yeşil cay..turk kahvesi.aksam 7 den sonra birşey yemek yatmadan bir kase yoğurt...yemekleri de abartmadan yicem...brnim en büyük sorunum çok uyuyorum i yüzden kahvaltı düzenim yok..sizvr kilo verebilirmiyim sizin öneriniz var mi? Teşekkürler: )
Canim benim onerim var. Gune az pismis haslanmis yumurta peynir zeytin yogurt bal falan boyle guzelce ye. Ara ogunde dort bes badem ye. Öğlen de guzelce yemek ye kizartma ve ekmek olmayacak sekilde evde ne pisiyorsa. Aksam cok hafif ye ve yaninda mutlaka yogurt ye. Yogurt glisemik indeksi düşürür. Yemek yerken su icme. Sabah yedigin bir kase yogurda bir cay kasigi toz zencefil, tarçın, zerdecal koyarsan metabolizma hızın tavan yapar. Spor yap cok guzel spor videoları var ve ardindan süt ic. Ac kalmamaya dikkat et ac kalırsan yag depolarsin. Bol su ic. Tuzu azalt mutlaka o da en az seker kadar zararli. Haftanin bir gununu ödül gunu yap ve asiriya kacmadan tatlini boregini coregini ye. Ben gercekten cok guzel kilo verdim ve yagdan verdim kaslarimi korudum. Beni uc dort aydir gormeyenler ne kadar zayıflamışsın diyorlar ama aslinda sadece uc dort kilo verdim. Ama yaglar eridiği icin kaslarim gelistigi icin goruntu olarak cok guzel oldu. Iki beden inceldim

Merhaba arkadaşlar...
merhabaa :)
istediğiniz kiloya ulaştınız mı çok merak ettim ben diyetle pek kilo verememiyorum iştahımı kescek bişey arıyodum ürünüde zayıflamak isteyen arkadaşlara öneririm iştah kesiyo ve tuvalete çıkartıyo :KK66:

Son düzenleyen: Moderatör:
X