Kilo vermeden göbek eritmek

yaseminsaatleri

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2015
69
20
31
Merhabalar. Doğru yere doğru şekilde mi açtım konuyu bilmiyorum ama umarım yanlış değildir. Ben 24 yaşındayım bu seneye kadar inanılmaz zayıftım. Bir türlü kilo alamiyordum (40 kilo ancak vardım) Neyseki 1 yılda 10 kilo falan aldım şükür sıkıntı geçti. Ama şimdi tek bir problem var. Şöyle ki göbeğim çok fazla çıktı. Başka hiçbir yerimden sıkıntı yok ama göbek kötü duruyor. Haziran ayında ablamin düğünü olacak. O zamana kadar elbise güzel dursun diye kilo vermeden göbekten kurtulmak istiyorum. Bunun için önerebileceginiz bir düzen var mı? Ne yemeliyim nasıl araliklarla yemeliyim? Ve spor olarak ne yapabilirim? Kilo kaybetmek istemiyorum fazla çünkü. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Merhaba. Ben de seninle aynı sıkıntıya sahibim. Ben doğum yaptım (kızım 1 yasinda). Eski kiloma döndüm ama karnım çok yumuşak ve yemeği azcık fazla kaçırsam göbeğim çıkıyor. Ben de spor yaparak acaba bunu aşabilir miyim diye düşünüyorum(?):KK64: acaba düz bir karın için kac ay/hafta egzersiz yapmalıyım? Bilen, duyan, ben yaptım oldu diyen varsa yanitlayabilir mi lütfen....???

kimse cevaplamamış. ben ara ara spor yapıp sonra bıraktım. düzenli yapamadım yani... ama karnımın görüntüsü -sezeryan izi hariç- eski haline geldi. o yumuşaklık kalmadı yani. daha düzenli spor yapsam ve süreklilik sağlasam çok daha fit olabilirim ama o kararlılığı gösteremiyorum

X