Kilo almak istiyorum

duvarsaatii

Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2023
412
946
Selam kızlar.

Bundan 8 9 ay önce 52 kiloydum bu iyi duruyordu. Üzüntü stres gelecek kaygısı kariyer iş vs derken... 47 ye düştüm. Ve maalesef çirkinleştim yani. Dert etmeye başladim.

Ev yemeği ile Asla alamıyorum ne denesem. Yemek yemeyi sevmiyorum da. 52ye çıkabilme de şöyle olmuştu Anca her dün dışarıdan yersem o kiloya cikabiliyorum ona da para yetişmiyor tabi şu an o kadar iyi değil maddi durumum eskisi kadar.

Böyle bildiğiniz formüller var mı. Nasıl kilo alabilirim ?

Bknz böyle otomatik olarak alırsın hahhahahahahah
Şaka bı yana dull fast food beslenmen gerek spor salonlarinda ki hocalarla çalışman gerek

Eklentiler

• 16925386258711394491356667496296.jpg
    16925386258711394491356667496296.jpg
    117,3 KB · Görüntüleme: 101
Et ye bolca hamur isi ye fast food ye tatli göm ohoo kilo almak istiyorsan seçenek cok ama sen yemek yemeyi de sevmiyormuşun asil sorun orda ya bir insan yemek yemeyi nasil sevmez aklim almiyor.Elimde kisir tabagiyla 52den 59 kgya cikmis biraz daha kg alsa duba olucak kisi olarak saskinim.

Bence diyetisyen imkanı varsa değerlendirin.
Ekmek tatlı vs abanarak sağlıklı fit bir görünüme ulaşamazsınız. Yağlı bir görünüm de estetik sağlamaz. Full fast food vs vücudu şaşırtacak, saçma sapan şeylere bulaşmayın. İç yağlanmanızı arttırır, metabolizmanızı etkiler. Sağlığınızdan olmayın.
Bazen burada verilen fikirlere şaşırıyorum :)

Yuzde yuz katiliyorum. Benim bunyem böyle ya çok yiyorum ama alamiyorum diyenler bir şey yediğini sananlar 😅
Bi arkadasim var cignemeyi sevmiyorum diyo, disleri kucucuk ve sagliksiz kendi de 10 kilo. Diyetisyene gitmis bi diyet programi vermis falan e napiyosun cigneyemiyosan dedim pure tipi seyler vermis hayati boyunca da hep dis ve kilo sorunu cekmis... cignemeyi sevmemek nedir ya kilo alamayanlarda hep bi seyleri sevmeme olayi var ve hep kilo almak istiyolar cok enteresan

Çok mu hareketlisiniz? Bağırsaklarınızda veya midenizde sıkıntı mı var?
Belki sağlıksız olmayan ama yüksek kalorili yiyecekler yağlanmanız için katkı sağlar. Tahin&pekmez, tereyağı&pekmez/bal/reçel, muz, kuruyemiş; evde yapılmış patates kızartması, kek, tatlı; iştahınız yoksa hafif acılı sote, yağlı balık...

Meyve yiyin geceleri 🤷‍♀️ Belki bağırsağınızda parat vardır. Belki onun için hastanede tahlil yapılır ya da siz kabak çekirdeğiyle vs dökmeye çalışın.

Kilo alacağım diye de abartmayın ama. Şekeriniz, karaciğer yağlanmanız olabilir ileride. Dışarıda margarin gibi sağlıksız yağların kullanılması da kilo alma sebebi. O yüzden ev yemeklerinden şaşmamaya bakın. MSG içermeyen çeşniler de kullanırsanız iştahınız açılabilir.

X