Kilo almak isteyip başaranlar veya başaramayanlar burayaa :)

Zey-

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2017
132
20
23 yaşındayım 175 boyunda ve 53 kiloyum bacak boyum uzun olduğu için bacak aramda açıklık var ve tabi görüntü olarakta iyi hissedemediğim bağzı durumlarda var. Diyetisyene gittim diyet vermekten başka bişey yapmadı ama zaten bana verdiği o diyet listesinden fazlasını yiyodum. Araştırmaya başladım 2 yıl önce Bombax adında bi toz kullandım etkisini gördüm gerçekten o zamanlar 48 kiloydum 57 kiloyu gördüm bu toz iştah konusunda çok yardımcı oldu iştahım çok iyiydi bıraktıktan sonra 53 e geri düştüm çünkü iştahım yavaş yavaş azalamaya başladı. Bu tarz şeyleri deneyimleyip etkisini gören birileri varsa yardımcı olabilirlerse çok mutlu olurum :)

Şunuda eklemek istiyorum iştahım zaman zaman çok iyi olduğuda oldu ama yinede 1 çıkıp 1 indim zaten hiç bi şeyi kısıtlamadım yiyecek konusunda bu zamana kadar bu zararlı bu zararsız bu çok tatlı diye ayrıştırıp yemediğim hiç bişey olmadı ama yinede kilo alamıyorum e tabi bu durum beni demoralize ediyo ve bişeylerin olmicağını anlayınca iştahımda kesiliyo malesef.

X