kilo almak isteyenler birbirimize yardım edelimm..

vallahi kilo almak isteyenlere şaşırıyorum..vermek isteyen biri olarak tabi...173 boyunda 69 kg yum 64 e düşsem çok mutlu olucam :KK52: kilo almak isteyenler alın taze beyaz ekmek sıcak sıcak üstüne tereyağı ve bal..ya da akşam yatmadan nutella yiyin ekmekle beraber en çok kalori onda var..valla ben hiç yiyemiyorum öyle şeyler su içsem yarıyo..sizi çok kıskanıyorum istediğiniz her şeyi gönlünüzce yiyin..

tatlı çok kilo aldırıyo..önümüz bayram yiyin baklavalardan bolca yanındada kola için e bu kadar kaloriden sonra alırsınız heralde...
kilo almanın sırrı bu?...bende kilo vermenin sırrını arıyorum..hiç olmazsa yılbaşına kadar 65 kg düşsem çok mutlu olucam napabilirim sizce..hamurişini kestim ekmek yok..meyveyi çoğalttm...

vallahi kilo almak isteyenlere şaşırıyorum..vermek isteyen biri olarak tabi...173 boyunda 69 kg yum 64 e düşsem çok mutlu olucam :KK52: kilo almak isteyenler alın taze beyaz ekmek sıcak sıcak üstüne tereyağı ve bal..ya da akşam yatmadan nutella yiyin ekmekle beraber en çok kalori onda var..valla ben hiç yiyemiyorum öyle şeyler su içsem yarıyo..sizi çok kıskanıyorum istediğiniz her şeyi gönlünüzce yiyin..

tatlı çok kilo aldırıyo..önümüz bayram yiyin baklavalardan bolca yanındada kola için e bu kadar kaloriden sonra alırsınız heralde...
kilo almanın sırrı bu?...bende kilo vermenin sırrını arıyorum..hiç olmazsa yılbaşına kadar 65 kg düşsem çok mutlu olucam napabilirim sizce..hamurişini kestim ekmek yok..meyveyi çoğalttm...

Dediklerin güzel de iştah yok bizde. Bunları bıkaç gun uyguluyorum sonra sıkılıp eskı beslenme duzenıme donuyorum :) Zayıflama konusuna gelince hamurişini kolayı tatlıyı kes. Mesela haftada 1 e indir tatlı yemeyi onuda abartma. Sebze agırlıklı beslen az yağlı ye salatalarla barış kahvaltıda bal tereyagı yumurta yeme mesela meyve tabagı hazırla yanında da ceviz falan.

:KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24:

bende aranıza katılıyorum kızlar 165 boyunda 44 kg yum bide bende sigara ileti de var zaten işteh yok o da daha kapatıryor....ama bikaç gündür yarım ekmeğin içine tahin pekmez sürüp yiyorum sabahları ve o kadar tek öğün yetiyo işte....:KK14:

ya ben yan etkisi olur zararlıdır die cesaret edemiorm öle seylere ama 2 tane protein tozu arasnda kaldm.1 ay kendi hazırladığım diyeti denicem kilo alamazsam protein tozlarından alıcam.bgn 3. günüm sürekli bişeyler yiorm artık kilo almam lazım çok zayıfım. inş etki eder bunun yanına vitamin yada omega 3 almayı düşünüorm bakalım daha karar veremedm.sen ne kdr zamanda kilo aldın ne kadar kullandın?

Protein tozları tek başına bir işe yaramıyor canım,çünkü protein vucudun kas kütlesinin ihtiyacı olan birşey ve bizim asıl kilo alamama sebebimiz vucudumuzdaki kas kütlesi eksikliği,çünkü yağ hücreleri kas hucrelerine tutunurmuş ve yeteri kadar kas hücremiz olmadıgı için yağ hücreleri tutunamıyor ve sonuç olarak kilo alamıyoruz,protein tozu kullanacaksan mutlaka spor yapman lazım,yoksa zaten birkaç içimden sonra vucudunun ihtiyacı dısında protein bi şekilde vucuttan atılacak hatta canın kesinlikle içmek istemeyecek,bu durum tecrübe edilmiş bi durum,protein tozları öyle ucuz şeyler değil,o yuzden iyi düşün ve beraberinde sporda yapacaksan para ver derim yoksa mutfagın bir köşesinde kalmaya mahkumlar ne yazık ki :KK43:(

cnm ben bombax adında bir gıda takviyesi aldım aktardan 2 ay önce 52 kiloydum şuan 60 kiloyum ki ben herşeyi deneyen ve birtürlü kilo alamayan biriyken acayip şaşkınım ve mutuyum herkeze tavsiye ediyorum söylediğim ve deneyen herkezde kilo aldı ....inşallahh herkeze yarasın..paylaşmak istedim cnm yardımcı olursam ne mutlu bana...

Canımm epey olmuş sen bu mesajı yazalı, ama ben öncelikle sana soru sormak için yazıyorum. Bombax adlı ürünü epey araştırdım yüzde doksan civarda memnuniyet var kullananlarda. sende kullanan biri olarak belirtmişsin ayrıca. peki su an son durum ne? bende aldım bugun aynı urunden. benm bıleklerım cok ınce, kılon esıt dagıldımı? ben spora da baslamayı dusunuyorum

bende kilo almak istiyorum ama
ne yesem yaramıyo:KK19::KK19:
çok değil 2 3 kilo daha olsa çok iyi olacak:KK17::KK17::KK17:

Bende zayıftım canım 52 kilodan 60 a çıktım fitmax dıe bitkisel bi ürün var 2 ayda toparladım tavsiye ederim kimyasal ürünlerle sağlığını riske atma

Nasıl bi ürün biraz bilgi verir misiniz
bi kutusunu 1 ay kullanıyosun milkshake gıbı bı tadı var ben sütle kullanıyorum toz seklınde gelıo @fitmaxturkıye dıe bı ınstagram sayfası var ordan aldım once neden kılo alamadagını ogrenıyorlar ona gore bı kur hazırlayıp ürünün yanında gönderiyolar

Ben nasil besleniyosam oyle kilo aliyom evleneli 4 sene oldu boyum 164 52 kiloydum .simdi 67 kiloyum.dur durak bilmiyom yuruyuste yapiyorum iki gune bir bazen her gun ama bi faydasi yok aksam 6 7 den sonra hic bisey yemem tatli abur cubur binde bir yerim senede iki uc ancadir asitli hic birsey icmem ama kansizlik cok oluyor ilac iciyom bunlar kilo aldriyor olabilir

sabah kahvaltisinda yarim ekmek yiyorum o yuzdende kilo aliyorum galiba sende ekmegi cok ye sonra fazla hareket etme alın o zaman :KK66:

nasıl kilo alamıyorsunuz nasıl iştahınız kapalı bu işin sırrını banada söyleyin hayatım hep açlıkla ve diyetlerle geçti cipsin kolanın tadını bilmem öğünlerim düzenli gittiğim heryerde istediğim tek içecek su yiyeceklerin tadına bakmaya korkar oldum peki ben neden kilo alıyorum sürekli kızlar size çok imreniyorum ne güzel herşeyi yiyip kilo almamak şuraya bi nazar bırakıyımda hepiniz bıngıl bıngıl yağlanın keşkeeeee beniiimde oolsaaaaaaaaaaa

X