kilo almak için doktora gidenler ?

Bana doktor bir ilac verdi iki ayda 13 kilo aldim mucize gibi bisey benim icin cunku 24 yasimdayim ver bu yasima kadar ne yaptiysam kilo alamayanlardandim
kızlar merhaba,
kesinlikle doktor gözetiminde kilo alamya calışın ben senelerdir neler denemedim macunlar vs vs hiçbiri bir işe yaramadı dahiliyeye gittim yine olmadı. En sonunda psikiyatıra gittim ztn psikolojik sorunlarım vardı. Bu arada karnım hep açıkırdı ama canım istemezdi yemezdim. Psikiyatırın verdiği ilaç sayesinde aç duramıyorum artık acıktıkca yiyorum. 42 den 46ya cıktım ki hayatımda 44ü geçmeyen bir insanım inş. 50 olmak istiyorum. boyum 155 bu arada gögüslerim kücük ve kilo aldıgım halde değişmedi alınan kiloların gögüslere gitmesi için ne gibi spor yapılması lazım bilen varsa yazabilir mi?
teşekkürler bol kilocuklar moral cok önemli cok yemekle değil cok yemeği iştahla yemek önemlii :) :KK66:
İlacın ismini öğrenebilir miyim

Bende zayıflıktan dert yananlardanım 🥴 bi arkadaş tavsiyesi ile bi ürün aldım tadı da çok güzel onu içmeye başladım 1ayda 2 buçuk kilo almışım bile 🥳🥳🥳

X