Kilo Alma Yöntemi

korisoslutavuk

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2014
402
347
35
merhaba arkadaşlar,

arkadaşlar yazınca çok gibi görünüyor. ama bir gün uygulayın çok zorlayan bir diyet değil. diyetisyenimin bana önerilerinden yola çıkıp derlediğim bir yeme düzeni. sizlerle paylaşmak istedim. test edildi onaylandı..

kahvaltıyı peynirli yumurtalı tatlılı ve 'doyana kadar ekmek'li yapıyoruz. (her zaman yumurta yiyemesek bile ekmek miktarına dikkat edelim hiç olmazsa)

öğle ve akşam yemekleri
için mantığımız şu:
-karbonhidrat
-protein
-sebze yemeği / salata / meyve suyu

örneğin bir tabak ıspanak yemeği, ekmek, bir kase yoğurt bir öğündür bizim için. veya 2 tavuk baget, pilav, bir bardak meyve suyu. veya bir tabak kuru baklagil, ekmek, salata gibi. bu seçeneklerin hepsi yeterli ve dengeli bir öğün bizim için arkadaşlar. yemesi hiç zor değil. doyana kadar yememiz önemli.

ara öğünler
süt+meyve
kuruyemiş+meyve
süt+kuruyemiş

veya bunun gibi atıştırmalıklar olabilir. sabah-öğle arasında ve öğle-akşam arasında 5 dakikada atıştırılacak şeyler. dediğim gibi düzen oturtmak gerekiyor kızlar gerisi Allah'ın izniyle geliyor.

akşam yemeğinden sonra çayla bir şeyler, veya meyve, yiyecek yeriniz varsa saat 9-10 gibi yiyin.

gece yatmadan CİCİBEBE+SÜT yiyip yatıyoruz. bunu mutlaka yapıyoruz.

gelsin sonra kilolar :KK36:

Beslenme duzeninizi bozmadan sadexe kahvenizin markasini degistirerek kilo kontrolu cok kolay.. Ben organonun sicak cikolatasini siddetle tavsiye ederim.. Midenizin almadigi seyleri yemeyi birakin

Sürekli kilo alımı ile ilgili problem yaşayan bi insandım bir çok ürün denemiş olmama rağmen ya hiç kilo alamadım yada aldığım kiloları hemen geri verdim yakın zamanda arkadaşım sayesinde macgainer ile tanıştım sizlere önermek istedim

ben 1 aydır kullanıyorum çocuğuma da kullandırıyorum bitkisel harnup pekmezli ve polenti bir şey çocuğum da ben de 3 kg aldık

X