Kıl dönmesinden bıktım fikri olan

kriegerin

benim can oğlum
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2007
8.514
11
kızlar bıktım bu kıl dönmelerinden
ayaklarım delik deşik oldu
ağda,epilasyon aleti,jilet..vs herşeyi denedim ama sonuç aynı,
napabilirim bu sorun için

bendede vardı o sorun kese yapıyorum çok iyi geliyor.şuanda pek bi sıkıntım yok

çok işe yarıyor haftada bi kere yapabilirsin fazlası iyi değilmiş zaten.bana kalsa hergün yaparım:).ama mutlaka dene çok faydası oluyor.

bu sorun bendede var ne yazikki...Mrs.Sonmez arkadasimada tesekkur ederim bu konuyu actigi icin keselemek iyi geliyo demissiniz hani su bildigimiz banyo lifleri ilemi yoksa baska bi cesit kesemi....:uhm:

hayır o yumuşak liflerle değil.bildiğimiz sert kumaştan keseler oluyor ya torba şeklinde hani elimizi içine sokuyoruz onla iyice bastırarak keseleyince gözenekler açılıyor böyle olunca tüyler daha rahat batmadan çıkıyo.

hayır o yumuşak liflerle değil.bildiğimiz sert kumaştan keseler oluyor ya torba şeklinde hani elimizi içine sokuyoruz onla iyice bastırarak keseleyince gözenekler açılıyor böyle olunca tüyler daha rahat batmadan çıkıyo.

tamam anladim...benim oyle yok ama ilk firsatta alayimda kurtulayim sunlardan...tesekkur ederim cevabin icina.s.

merhaba arkadaşlar,benm de bacaklarımda kıl dönmesi var ve hiç sevmiyorum.bir kitapta keselemenin ve vücut kremine bir kaç damla limon damlatarak her gün kremlemenin iyi geleceğini okumuştum ama denemedim yani sonuç verir mi bilmiyorum.ama tavsiyem limonu krem kutunuzun içine damlatmayın.vücudunzu kremlemek için elinize kremi aldıkça onu üzerine birkaç damla damlatınki belki diğer türlü kutuda uzun süre kalacağı içn bozulma yapabilir..CADIARZU

kıl donmesı bendede vardı kızlar kabak lifi ile kurtuldum bununla hergun keseleyın sonra nemlendırıcı surun ıns sızede faydası olur

evet arkadaşlar bu sitede bu konuyla ilgili çok başlıklar açıldı ve ben çoğunu okumuşumdur aynı sorun bende de olduğu için. en önemlisi kese ama keseyi kabak lifi yada bildiğimiz topuk taşı ile yaparsanız daha iyi olur. ben 2 aydır yapıyorum yavaş yavaş derinde olan çıkamayan kıllar çıkmaya başlıyor hemen etki beklemek yanlış olur azimle kese yapıp banyodan sonra nemlendirici sürerseniz iyileşeceğini düşünüyorum. bende biraz düzelme var çünkü 1 yılın sonunda istediğim gibi olacak inşallah

arkadaşlar topuktaşını banyodan önce kuru cilde uygulayın daha etkili olduğunu göreceksiniz.sonrada güzelce banyonuzu yapın.

benim sorunum koltuk altımda aşırı kıl dönmesi oluyor..peki ben napıcam..ve ciddi ciddi iltihaplı oluyor..

banyodan sonra nemlendirici kullanırsan sorun olmaz.hatta duştan çıkar çıkmaz kurulanmadan bebe yağı sürebilirsin.yine de cildin kuruysa zeytinyağı sür

aynı sorun bendede var benimki kıl dönmesinden çok yara şeklinde oluyordu.Hatta en son tatile gittiğimde bacaklarım berbattı. Ama 5 günlük tatil dönüşü bacaklarımya yara kalmadığı gibi doğru düngün kılda çıkmadı. Orada tek yaptığım çamur banyosu yapıp denize girmekti. Daha hala birşey yok.inşallah olmazda

arkadaşlar kıl dönmesi iki türlü oluyor bi kıllar derinin içinde görünür bi şekilde uzuyo.
ikinci ise batıklar oluyo sivilce şeklinde
bence ponza taşı falan batıklara pek yardımcı olmuyo bende de var da malesef
bence en iyi gelecek olan bi on gün deniz kıyısında tatil :KK43::KK43:

aynı sorun bende de var.evet kese çok uzun süre sonra çare olacak bi çözüm.ama iyi gelecekse sabredicez artık.ben batıkları sir yaptırmadan önce igne ile kaldırıyodum.bıktım artık çünkü çoklar.hangibirini kaldırayım peşin.

X