Keten Kumaş Lekesi

Kumsari

Popüler Üye
Pro Üye
Anneler Kulübü
11 Ocak 2015
1.476
2.314
Kızlar merhabalar,
Annemin evinde kalıyorum, saçlarım ıslakken saçım bağlı baza başlığına yaslanmışım sabah kocaman su lekesi vardı. Bilen bilir sanki çiş lekesi gibi kocaman. Yatakda yeni daha fazla mahvetmek istemiyorum, neyle nasıl geçirebilirim? Keten kumaşlı

Kuzum bimin makine parlatıcısını suya dök biraz. Biraz da arap sabunu. İkisi de çok güzel leke çıkarıyor ve iz bırakmıyor. Eski bir tül parçası, ya da eski bir banyo lifiyle falan sildir. Leke bırakma ihtimali 0

Kuzum bimin makine parlatıcısını suya dök biraz. Biraz da arap sabunu. İkisi de çok güzel leke çıkarıyor ve iz bırakmıyor. Eski bir tül parçası, ya da eski bir banyo lifiyle falan sildir. Leke bırakma ihtimali 0
Teşekkür ederim bebekten daha bunu deneyemedim normal suyla havluyla sildim, kuruyunca belki gecer diye yuvarlak iz daha da büyüdü. İçi kuruyor dışı iz kalıyor

Teşekkür ederim bebekten daha bunu deneyemedim normal suyla havluyla sildim, kuruyunca belki gecer diye yuvarlak iz daha da büyüdü. İçi kuruyor dışı iz kalıyor
Canım havlu ya da bez vurma. Dediğin gibi su izi bırakır. Lifle ya da tülle sil. O iz bırakmıyor

X