Keşke,TümDr.veTüpBebek KlinikleriBaşarıSayısndaOlduğuGibi,BASARISIZ SayısnıdaBelirtselerBiz KADINLAR DogruTerchYapsk😇SayıBelirtmekYasalZorunlulukOlsa

Gul2024

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2024
6
3
43
Keşke,TümDr.veTüpBebek KlinikleriBaşarıSayısndaOlduğuGibi,BASARISIZ SayısnıdaBelirtselerBiz KADINLAR DogruTerchYapsk😇SayıBelirtmekYasalZorunlulukOlsa!

Elbette klinik çok önemli ama devreye nasip girince başarı ya da başarısızlık maalesef etkisiz kalıyo. İlk tedavimde 45 yaşındaki kadın hamile kalmıştı benimki tutmamıştı mesela. Sonra 2.tedavimde gebe kaldım ama arkadaşım 4. Tedavide gebe kalabildi nasip işte vakti gelmeyince olmuyo

Umarım cok yakinda Başarı elde edersin🙏, Ancak Ben Dr. ve Kliniklerin Başarı Sayisiyla dogrulugunu ve Başarısız sayının kesinlikle belirtilmemesinin, denemelerde basarisizlik % sel bir orana , Dr. tercihlerinde doğru bir verinin olnamasi Dr.larda karar vermede zorluk çeken maddi-manevi olumsuz etkilenenlerin magdiriyetine dikkat çekmek istedim, Herseysey Değerler Normalken, transfer tekniği, Değerlerin doğru analiz edilmeme veya donasyon kalitesizliklerin olasiliklarindan bahsediyorum...Sadece Kismet, İnşallah, Maşallah, Kismet degilmislere maal edilmemeli Basarisizliklarinin, Tıbbın Bu yüzyılda bu kadar gelismisken...

X