Saç Bakım Ürünleri Keratin morfose keratin complex

Irenasun

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2018
198
40
34
Kizlar yeni bisey buldum morfose un ürünü baska markada olabilir de ben bunu buldum morfose keratin complex oil diyor 30 tl ye aldm
Bu morfose un keratin li kucuk o serimlardan deil ama hani fonden sonra sürülüyor o deil uclara sureriz onla karistirmayin
Bu bayaga glb keratin Botox gibi birsey yapiyor glb eminde deilim kuaförlerin yaotigi saç keratin bakimimi ama ben saclarimi acmama boyamama ragmen nemliyken köke ve uclara uyguluorm durulamiorm yumusacik oluyor
Bunu deneyen varmi bilen yada

Ben onu duştan sonra saçlarım kolay taransin diye sırf kullanıyorum. Başka da hiçbir faydasını görmedim. Ne kırıklarını onardı ne sağlıklı bı saç olusturdu. Tek yaptığı saçı kolayca açmak o da yağ oluşundan kaynaklı. Ama onu da 30 TL den çok daha ucuz bı saç spreyiyle de yapılabilir gereksiz bı urun

Ben onu duştan sonra saçlarım kolay taransin diye sırf kullanıyorum. Başka da hiçbir faydasını görmedim. Ne kırıklarını onardı ne sağlıklı bı saç olusturdu. Tek yaptığı saçı kolayca açmak o da yağ oluşundan kaynaklı. Ama onu da 30 TL den çok daha ucuz bı saç spreyiyle de yapılabilir gereksiz bı urun
Himm sonradan bende fark ettm simdi normal maske yapiorm hadi elimde o var sie ondanda ekliorm o yani kullanma seklim zaten ne varsa şu doğal seylerde var dimi ürün satmak icin diger seyler gercekden

X