Kepçe Kulak Ameliyatı

sadeceuye

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2011
4
0
Merhabalar
Cuma günü kepçe kulak ameliyatı oldum, pazartesi sabahına kadar ameliyat sonrasnda takılan sıkı bandaj vardı, dr onu çıkardı ve fazla bakmadan bir bandana taktı, akşam eve geldiğimde bandanayı çıkardım ve kulaklarıma baktığımda orta tarafında şişlik ve kulağımda kızarıklıkla karşılaştım moralıim çok bozuldu :KK43: , bu ameliyatı olan varmı ? Ortadaki şişlik normalmidir :KK43:

Merhabalar
Cuma günü kepçe kulak ameliyatı oldum, pazartesi sabahına kadar ameliyat sonrasnda takılan sıkı bandaj vardı, dr onu çıkardı ve fazla bakmadan bir bandana taktı, akşam eve geldiğimde bandanayı çıkardım ve kulaklarıma baktığımda orta tarafında şişlik ve kulağımda kızarıklıkla karşılaştım moralıim çok bozuldu :KK43: , bu ameliyatı olan varmı ? Ortadaki şişlik normalmidir :KK43:

Tabiki normal canım panik yapma.
Ne güzel sen o sıkı bantla 1 gün kalmıssın ben tam 1 hafta o bantla durdum kafamda kandan kurumus saclar ve delicesine bir kasıntı hee unutmadan birde bir filee!! Limon gibiydim 1 hafta !!

Hatta kulakların uyusuk gbidir bildigim kadarıyla doktoruma da sormustum tam olarak gecmesi 6 ayı bulurmus birde benim morluklar ve sislikler 1 haftayı geckin sürmüstü normal yani sıkıntı yapma keske bende normal bir sonucla karsılassaydım..:KK25:

Cevap için çok teşekkürler canım, ama ağrı kesicilerden sonra o şişliği görmek gerçekten çok moral bozucuydu, bugün sanki birazcık indiğini gözlemledim ama tamamen inmesi ne zaman olurki ? :KK43:

X