Kendini Takdir Günlüğü🥰

22 Haziran 2022
🌈 Terapiye gittiğim için kendimi takdir ediyorum.
🌈 Bitmiş test kitaplarımı geri dönüşüme göndermek üzere ayırdığım için kendimi takdir ediyorum.
🌈 Bedenimin sınırlarına ve ihtiyaçlarına saygı duyduğum için kendimi takdir ediyorum.
🌈 Yoga yaptığım için kendimi takdir ediyorum.
🌈 Var olduğum için kendimi takdir ediyorum. ❤️

24 Haziran cuma
🌈 Arkadaşlarımla ortak aldığımız Netflix'in satın alma işlemlerini hallettiğim için kendimi takdir ediyorum.
🌈 Küçük kuzenimle vakit geçirdiğim için kendimi takdir ediyorum.
🌈 Akşam yemeği konusunda annemin işini kolaylaştırdığım için kendimi takdir ediyorum.
🌈 Var olduğum için kendimi takdir ediyorum.

Selam takdir gurubu. Bende bir sürü takdiri haketttim bugün. Sabah kızımı kriz çıkarmadan kreşe hazırlayıp götürdüğüm için yıldızlı takdir sürüş dersimde gösterdiğim azime takdir. 40 sayfa kitap okuduğum için takdir, en önemlisi kendime inandığım için takdir ettim kendimi. Evren beni en güzel mucizelerle karşılaştırıyor başarıyorum inanıyorum kendimi seviyorum. 🥰🍀🧿canım kendim.

Selam takdir gurubu. Bende bir sürü takdiri haketttim bugün. Sabah kızımı kriz çıkarmadan kreşe hazırlayıp götürdüğüm için yıldızlı takdir sürüş dersimde gösterdiğim azime takdir. 40 sayfa kitap okuduğum için takdir, en önemlisi kendime inandığım için takdir ettim kendimi. Evren beni en güzel mucizelerle karşılaştırıyor başarıyorum inanıyorum kendimi seviyorum. 🥰🍀🧿canım kendim.
Harikasınız 🥰

Her sabah uyandığımda;
Bu yeni güne uyandığım için şükürler olsun,
Sevdiklerimin varlığına, sağlığına, mutluluğuna şükürler olsun,
Sağlıklı bir şekilde nefes alıp verebildiğim için, yürüyebildiğim, görebildiğim, duyabildiğim için şükürler olsun,
Bolluk ve bereketim için şükürler olsun,
Şanslı bir insan olduğum için şükürler olsun,
Cüzdanımdaki paramın varlığına şükürler olsun,
Bir işim olduğu için şükürler olsun,
Seni çok seviyorum allahım verdiğin tüm nimetler için şükürler olsun, diyip güne başlıyorum.

Her sabah uyandığımda;
Bu yeni güne uyandığım için şükürler olsun,
Sevdiklerimin varlığına, sağlığına, mutluluğuna şükürler olsun,
Sağlıklı bir şekilde nefes alıp verebildiğim için, yürüyebildiğim, görebildiğim, duyabildiğim için şükürler olsun,
Bolluk ve bereketim için şükürler olsun,
Şanslı bir insan olduğum için şükürler olsun,
Cüzdanımdaki paramın varlığına şükürler olsun,
Bir işim olduğu için şükürler olsun,
Seni çok seviyorum allahım verdiğin tüm nimetler için şükürler olsun, diyip güne başlıyorum.
Süpersiniz. Sahip olduğunuz şeylerin farkında olduğunuz için de kendinizi takdir edebilirsiniz 🥰

🌈 Kitap okuduğum için kendimi takdir ediyorum.
🌈 2.5 litre su içtiğim için kendimi takdir ediyorum.
🌈 Haddinden fazla çikolata yemediğim için kendimi takdir ediyorum.
🌈 Var olduğum için kendimi takdir ediyorum.

🌈 Kötü gelen sınav sonucumu olgunlukla karşılayabildiğim için kendimi takdir ediyorum.
🌈 Kendi yanımda olduğum ve kendime destek olduğum için kendimi takdir ediyorum.
🌈 Yeteri kadar su içtiğim için kendimi takdir ediyorum.
🌈Var olduğum için kendimi takdir ediyorum.

19 Temmuz
🌈 Anneannemin pazar alışverişi yapmasında yardım ettiğim için kendimi takdir ediyorum.
🌈 Odamı topladığım için kendimi takdir ediyorum.
🌈 Kitap indirimini arkadaşlarımla paylaştığım için kendimi takdir ediyorum.
🌈 Kuzenime doğum günü hediyesi aldığım için kendimi takdir ediyorum.
🌈 Üç litre su içtiğim için kendimi takdir ediyorum.
🌈 Yoga yaptığım için kendimi takdir ediyorum.
🌈 Var olduğum için kendimi takdir ediyorum ❤️

Bugün özel saç bakımı yaptığım, vitamin detoksu hazırladığım, ev işlerini sakinlikle hallettiğim ve ezberimi tamamlamayı planladığım, çilek fidemi güneşlendirip suladığım için takdir ediyorum👸🏼

Genel mana da ise annemsiz idare edebildiğim, ara sıra babamı ve teyzemi aramayı ihmal etmediğim, öfke nöbetlerimi en aza indirdiğim, ruhumu beslemeye ve kendimi tanımaya yönelik yaşadığım için kendimi takdir ediyorum.

Canım kendim, iyi ki varım.😇

🍃 Ders çalıştığım için kendimi takdir ediyorum.
🍃 Ders programıma uyup planladığım kısımları bitirdiğim için kendimi takdir ediyorum.
🍃 Kitap okuduğum için kendimi takdir ediyorum.
🍃 Odamı topladığım için kendimi takdir ediyorum.
🍃 Kardeşimden ona sert çıktığım için özür dilediğim için kendimi takdir ediyorum.
🍃 Var olduğum için kendimi takdir ediyorum ❤️

X