Kendimi toplayamiyorum

rbs0

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2024
2
1
28
Merhabalar ben 28 yaşındayım 20 yaşından beri 1 çocuğumla tek başıma yaşıyorum çalisarak ayakta kalmaya çalıştım , 2 senedir çalismiyorm evden dışarı çıkmak dahi istemiyorum hicbirsey yapasim gelmiyor. Yapmak zorunda olduğumu biliyiorm ama gerçekten hicbirsey yapasim gelmiyor . Sosyalden aldığım parayla sadece ev kirasını veriyorm zar zor yemek yiyebiliyorz . Zamanında o kadar mücadele etttnki sanki bütün limitimi ozaman kullanmış gibi hissediyorum . Nasıl kendime gelebilirim ? Biliyorum yapmam lazım ama nasıl beynim yapman lazım diyo ama bedenim kesinlikle çıkmak birşeyler yapmak istemiyor.

Ama çocuğunuz böyle yetersiz besleniyordur😔
Her şeyden mahrum büyüyordur
Anne olmaya karar verdiysek onun bütün sorumluluklarını da yerine getirmek zorundayız

Terapiye gidin devlet hastanesine
Kan değerlerine baktırın
28 yaşındasız bunu kendinize ve çocuğunuza yapmayın
Sonra çok pişman olursunuz ama giden geri gelmiyor

Ama çocuğunuz böyle yetersiz besleniyordur😔
Her şeyden mahrum büyüyordur
Anne olmaya karar verdiysek onun bütün sorumluluklarını da yerine getirmek zorundayız

Terapiye gidin devlet hastanesine
Kan değerlerine baktırın
28 yaşındasız bunu kendinize ve çocuğunuza yapmayın
Sonra çok pişman olursunuz ama giden geri gelmiyor
Çok düşündüm gitmeyi nasıl soylucegimi bilmiyorm , oglum aç kalmıyor çok şükür ne yapıyorsam ben kendime yapıyorum biliyorm . Oğlum için daha iyi bı hayat kurmak istiyorm fakat sanki herşey üstüme geliyormus gibi hissediyorum . Oğluma bakıcı , en önemlisi iş ya nereden başlicam hicbirseyim yokkeen yapabiliyordum hevesim vardı piskolojmi nasıl yerine getiricem . Hastane bana iyi gelir mi ki pskiyatriye gitsem iyi glir mi ?

Evet lu
Çok düşündüm gitmeyi nasıl soylucegimi bilmiyorm , oglum aç kalmıyor çok şükür ne yapıyorsam ben kendime yapıyorum biliyorm . Oğlum için daha iyi bı hayat kurmak istiyorm fakat sanki herşey üstüme geliyormus gibi hissediyorum . Oğluma bakıcı , en önemlisi iş ya nereden başlicam hicbirseyim yokkeen yapabiliyordum hevesim vardı piskolojmi nasıl yerine getiricem . Hastane bana iyi gelir mi ki pskiyatriye gitsem iyi glir mi ?
Eve lutfen psikiyatriye gidin

Oğlunuz 8 yaşında mı? Bakıcıya ihtiyaç olmayabilir. Lütfen işe girin. Baştaxor gelse de zamanla alışırsınız. Çalışmak hayatın içinde olmak size iyi gelecek

Tükenmişlik sendromu sanki bende bunu yaşıyorum. Çalışman en doğrusu en azından bir kaç ay denersin yapamazsan o zaman yine çalışmazsın. Bende çalışmayı düşünüyorum lakin kızım biraz büyümeli tüm maaş kreşe gidiyor.
Arkadaşında dediği gibi tahlil yaptır bende bir sürü eksiklik çıktı şuan onları tamamlamaya çalışıyorum belki sende de var kendimize bakmalıyız kimsenin kimseye hayrı yok kendimizden başka

Size biz yardımcı olamayız bir psikiyatriste gitmeniz ıyı olur
Sgk nız yoksa yesıl kart saglanır ❤️

Merhabalar ben 28 yaşındayım 20 yaşından beri 1 çocuğumla tek başıma yaşıyorum çalisarak ayakta kalmaya çalıştım , 2 senedir çalismiyorm evden dışarı çıkmak dahi istemiyorum hicbirsey yapasim gelmiyor. Yapmak zorunda olduğumu biliyiorm ama gerçekten hicbirsey yapasim gelmiyor . Sosyalden aldığım parayla sadece ev kirasını veriyorm zar zor yemek yiyebiliyorz . Zamanında o kadar mücadele etttnki sanki bütün limitimi ozaman kullanmış gibi hissediyorum . Nasıl kendime gelebilirim ? Biliyorum yapmam lazım ama nasıl beynim yapman lazım diyo ama bedenim kesinlikle çıkmak birşeyler yapmak istemiyor.
Allaha olan inancınızı yakınlığınızı kaybetmeyin dua ile namaz ile yardım isteyin. Salavatı fatih namazı ve tesbihi var onu öneririm. Birde ayağa kalktığınız zaman ilk iş toplum ruh sağlıpı merkezinden , sağlıklı yaşam merkezinden veya 153 çağrı merkezinden belediyenin ücretsiz psikolojik destek hattına ulaşım sağlayın derim

X