Kediyi sahiplenmek isteyen varmı ve kediye sahip nasıl bulabilirim

malbeyza222

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2024
9
6
22
Kediye sahip arıyoruz lütfen isteyen varsa sahiplensin çok sıcak kanlı ve insan canlısı ve çok oyuncudur ve hiç bir sağlık sorunu yok

Eklentiler

• IMG_20240109_195340.jpg
    IMG_20240109_195340.jpg
    81,6 KB · Görüntüleme: 167
oy canım benim nasıl tatlı ya. Bazı instagram hesapları sahiplendiriyor onlara da atabilirsiniz.

Petlebi ve sahibinden sitesinden ilan açabilirsiniz. Instagramda sahiplendirme yapan sayfalar var hangi şehirde yaşıyorsanız örneğin 'ankarapati sahiplendirme, ankarakedi sahiplendirme yazarak sayfalara fotoğrafını paylaşırsanız daha çok kişi görür.
İnşallah güzel bir yuva bulunur 🥺

Pet siteleri, X, Facebook gibi sosyal medyalardan sahiplendirebilirsiniz. Ben genelde çevreme sahiplendiriyorum, ancak onların referansıyla hiç tanımadığım birine takip şartıyla sahiplendiririm; emanet ettiğim hayvanı takip etmek benim için çok önemli.

Siz sahiplenir misiniz
Maalesef evimde papağanlarım var ve zaten arkadaşımın yurt dışına çıktığı için verdiği bir kedim de var. Kedi yavruluktan alışkın olduğundan papağanlarla sorun yaşamıyor; fakat yine de aynı odada bırakmıyorum. Hiç bilmediğim bir kedi papağanlarıma tehdit oluşturabilir, çok üzgünüm.

Bunu site üzeri yapmayin lutfen cevrenizde emin oldugunuz birine sahiplendirin ki ömürlük yuvasi olsun
Ben bütün kedilerimi bu tarz gruplardan sahiplendim,hiç belli olmaz.Az olsa da gerçekten hayvansever insanlar var.Şöyle düşünün,bu kedi cins olsaydı almak için can atarlardı ama bu kediyi almak isteyen gerçekten çok isteyerek alır.

X