Kedimi Veterinere götürdüm :)

melekk03800

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2019
737
472
26
Hepinize çok teşekkür ediyorum önceki konumda beni bilgilendirdiğiniz için çok yardımcı oldunuz gerçekten kedimi götürdüm veterinere kusması tüylerinin çok uzun olmasındanmış öyle söyledi malt verdi ve kullandıktan sonra da aşılarını tamamlayacak. Tüylerini kestirmeyi düşündüm ama durmadığı için anestezi ile yaparız ama yaşı olduğu için uyanmama ihtimalinide göze al değince vazgeçtim korktum baya bi. Bu tüy dökmek konusunda farklı bir fikri bilgisi olan var mı yazarsanız çok memnun olurum.

Bi deri rahatsızlığı yoksa kestirmeyin tüylerini ya. Yazık günah
Maltı genelde çok seviyor kediler, sevmezse patisine sürün kirlendigini düşünüp patisini temizlerken mideye iniverir 🤭
Çok geçmiş olsun, mamayı değiştirmeyi unutmayın olur mu

Lütfen rica ediyorum kedileri keyfinize göre, tüyleri dökülüyor diye traş ettirmeyin. Strese girip bağışıklıkları baskılanıyor. Sık sık tarayın, hairball mamaları kullanın maltını ihmal etmeyin.

Bi deri rahatsızlığı yoksa kestirmeyin tüylerini ya. Yazık günah
Maltı genelde çok seviyor kediler, sevmezse patisine sürün kirlendigini düşünüp patisini temizlerken mideye iniverir 🤭
Çok geçmiş olsun, mamayı değiştirmeyi unutmayın olur mu
Çok teşekkür ederim unutmam :) ben tüy kesimini kendisine bir zararı olur mu acaba diye düşünmüştüm o yüzden kestiricektim kustugu için ama kestirmek pek uygun olmuyormuş dediğiniz gibi :)

Lütfen rica ediyorum kedileri keyfinize göre, tüyleri dökülüyor diye traş ettirmeyin. Strese girip bağışıklıkları baskılanıyor. Sık sık tarayın, hairball mamaları kullanın maltını ihmal etmeyin.
ben sürekli kustugu için sormuştum veterinere keselim mi diye kendisi için daha rahat olur diye düşünmüştüm bilmediğim için asıkıntı olmadıkça uygun olmadığını söyledi zaten kestirmeyecegim önerileriniz için çok teşekkür ediyorum :)

X