Kedimde kurt var

Malefiz b

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2018
4
1
32
Öncelikle merhabalar. Kedime iç parazit yaptırmamıştım kurtlanmış tenyalar poposundan çıkıyordu iç parazit yaptırdık veterinerde evde iki çocuğum var ondan dolayı kediyi odadan çıkaramıyorum hijyen açısından çok bağırıyor ama çok üzülüyorum yanına girip iki sevip ellerimi dezenfekte ediyorum hemen. Ne kadar sonra çıkarmam lazım kediyi 2 gündür odada. Etrafa yayılırsa diye çıkaramıyorum. 45 fünlük daha

Ilk başta bilmediğim için bende korkmuştum ama size bulaşması için dışkısıni ağzınıza falan sürmeniz lazım. Sık sık elinizi yikarsaniz bi problem olmaz. Ben benim minikle birlikte uyudum kucağimdan inmediği halde birsey olmadı korkmayın. Lütfen 2 ayda bir mutlaka aşılarını yaptırın. Etrafa yayilmaz korkmayın.

Ilk başta bilmediğim için bende korkmuştum ama size bulaşması için dışkısıni ağzınıza falan sürmeniz lazım. Sık sık elinizi yikarsaniz bi problem olmaz. Ben benim minikle birlikte uyudum kucağimdan inmediği halde birsey olmadı korkmayın. Lütfen 2 ayda bir mutlaka aşılarını yaptırın. Etrafa yayilmaz korkmayın.
Poposundan kurt çıkıyo ama larva salmasın die korktum veterinerde bi kaç gün çıkmamasında yarar var dedi çocuktan ötürü 🙁

Poposundan kurt çıkıyo ama larva salmasın die korktum veterinerde bi kaç gün çıkmamasında yarar var dedi çocuktan ötürü 🙁
Dalginliktan sanirim poposundan kurt cikmasi detayini atlamışım. Bu kadar fazlaysa zaten tek doz yetmez, benim minik sokaktan geldi ilk geldiği zaman iç dış parazit yaptırdım fakat yeterli gelmemiş parazit kusmaya başladı. Tekrar vete gittik belirli aralıklarla parazit aşısı yapılmıştı. -sanırım 3 doz-
Tabiki veteriner kapatın dediyse kapatın odaya mecbur artık herkesin sağlığı için.

Teşekkür ederim
Dalginliktan sanirim poposundan kurt cikmasi detayini atlamışım. Bu kadar fazlaysa zaten tek doz yetmez, benim minik sokaktan geldi ilk geldiği zaman iç dış parazit yaptırdım fakat yeterli gelmemiş parazit kusmaya başladı. Tekrar vete gittik belirli aralıklarla parazit aşısı yapılmıştı. -sanırım 3 doz-
Tabiki veteriner kapatın dediyse kapatın odaya mecbur artık herkesin sağlığı için.
Teşekkür ederim Desteğiniz için😊

Bu düşüncelerden vazgeçin o parazitler yok olacak 45 günlük yavruya çok yazık olmuş hijyene dikkat ettiğiniz sürece hiç bir şey olmaz.
Merhaba, bende sokaktan tekir bir kedi sahiplendim yavru henüz 2 aylık bile olmayabilir iki avucum kadar küçücük
Hem ishal hem çok zayıf
Veterinere parazit tedavisine başladı kakasinda kurt var maalesef
Şuan banyoda bakiyorum
3 gündür bende
9 gün sonra için tekrar cagirdi veteriner sonra 21.gün gelin dedi tekrar ilaç alması için
bu sürede kurt ne zaman biter acaba bilgi verirseniz çok sevinirim

Merhaba, bende sokaktan tekir bir kedi sahiplendim yavru henüz 2 aylık bile olmayabilir iki avucum kadar küçücük
Hem ishal hem çok zayıf
Veterinere parazit tedavisine başladı kakasinda kurt var maalesef
Şuan banyoda bakiyorum
3 gündür bende
9 gün sonra için tekrar cagirdi veteriner sonra 21.gün gelin dedi tekrar ilaç alması için
bu sürede kurt ne zaman biter acaba bilgi verirseniz çok sevinirim
Parazitin yoğunluğuna bağlı aşama aşama parazit tedavi yapacaktır veteriner.

X