Gelinbaşı ve Gelin Tacı kayseriye gelin gidiyorum lütfen yardım!!!

gltsryelif

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2013
25
3
kayseriye gelin gidiyorum. temmuzda düğünüm var. güzel tesettür gelin başı yapan kuaföre ihtiyacım var. eşimin ailesi açık tesettür için hangi kuaföre gidilir bilmiyorlar. acil yardım

kayseriye gelin gidiyorum. temmuzda düğünüm var. güzel tesettür gelin başı yapan kuaföre ihtiyacım var. eşimin ailesi açık tesettür için hangi kuaföre gidilir bilmiyorlar. acil yardım
Canım Allah hayırla tamamına erdirsin inşallah sana kesinlikle venüs vip öneririm saçındam makyajına kusursuz çıkabileceğin bi yer üstelik uçuk fiyatlarda yok hatta şimdiden anlaş fiyatta ikramda yaparlar.Ben öyle yaptım çünkü üstelik çok titiz ve pimpirikliyim bu konuda facede falan sayfasıda var bi bak istersen.

Tesettür gelin olacağım. Facebook da hep açık gelinler var hep. Türbanı nasıl yapıyorlar pek bilemedim

Tesettür gelin olacağım. Facebook da hep açık gelinler var hep. Türbanı nasıl yapıyorlar pek bilemedim
Onuda çok güzel yapıyorlar üstelik erkeklerin geçmesi yasak olan bi bölümleride var benim arkadaşımda kapalı gelindi hatta düşün ben kapalı halinde gördüm sevdim gittim ama imkanın varsa provada isteyebilirsin yada seda var bide oda baya ünlü onada bak istersen

Düğününüz oldu mu bilmiyorum ama kesinlikle sude bayan kuaföründen uzak durun. Birkaç gün önce foto çekimi için türban ve makyaj yaptırdım en güzel günüm zehir oldu. O kadar kötü yaptılar ki. Itiraz edince de çok küstah bir tavırla bırakıp gitti sahibi olan rukiye hanım. Ben rezil oldum başkası olmasın diye sırf bu konuyu açmak için üyelik aldım

X