Gelinbaşı ve Gelin Tacı Kayseride m.tutar guzellik merkezinde türban yaptıran yada yorumlarini bilen varmı

Crosingover

Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2017
29
77
31
İyi gunler kizlar kayseride bir tyıldı hizmet veren uc katli bi bugüzell merkezinin bir katinda turbanli bayanlara ozel hizmet veriliyormus,bileniniz duyaniniz memnuniyettten haberi olaniniz yada o salona gitmisligi olaniniz varmi yıldırım beyazit mahallesindeymis. Sehir disindan gelin gelecegim icin haftasonu evlilik fuarinda kampanyalara bakmaya nisanlimi yolladim fotografci ile anlastik onun önerisiyle gelin basi icin de orayla anlastilar ama icim huzursuz. Herseyi elimle halletmeden sindiremiyorum. Gormedigim iciç bir de.sayfalarinda cok az tesettur ornegi var ancak bas tasarimcilari olan bayanla telefonda konustim bigun buyrun istediginiz bir modeli gosterin size yapayım fikir amacli ona gore karar verin icinize sinmezse baska yere bakarsiniz diyince bi nebze iddali olabileceğini düşündüm. Salonu genelde sadece aciklara hizmet veriyor olarak biliyolarmis ve yeni biyer oldugundan reklamlarini yaomyap calisiyorlar anladigim kadariyla. Sayfadaki makyaj uygulamalari ve acik modeller tatmin edici, ama türban boyutunu ancak geldiğimde deneyerek ogrenebilicem erken rezervasyon avantajlarini da kacirmis olmak istemiyorum gelme surecim uzayabilir. Sizden kayseride yasayan orda burayi denemis yara tanidiklarindan giden olmus mu bi yardimci olmanizi sorusturmanizi rica ediyorum uzakran halledemiyorum çünkü :/

X