Göz Makyajı KAŞLARINA MİCROBİYOLİNG YAPTIRAN VAR MI?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Peki şu an görüntüsü nasıl?
Çalışan biri yaptırıp rahatça işe gelebilir mi yoksa evde olmak daha mı iyi? :)
Ben Cuma akşam yaptırdım, ctsi dışarda Pazar evdeydim , rengi ilk zamanlar sürdüğüm kremden de dolayı koyu ve parlaktı ama ctsi arkadaşlarla buluşmuştum garipsemediler , 2. Gün fotosu yükledim bakabilirsiniz

Eklentiler

• 1578744E-170D-47E0-B195-A0A582EF5F56.jpeg
    1578744E-170D-47E0-B195-A0A582EF5F56.jpeg
    93 KB · Görüntüleme: 55
Ben 10 gün kadar önce yaptırdım. Henüz istediğim yoğunlukta olmadı. İşlemin %60ı silindi gitti. Zaten böyle olacağını söylemişlerdi. Rötuştan sonra tam oturacakmış. Tamamlanmamış olmasına karşın çok doğal buldum ve beğendim diyebilirim. Eğer kaşlarınızdan memnun değilseniz yaptırın bence. Ama iyice araştırın ve işinin ehli birini bulun. Sonunda pişman olup olmayacağınız tamamen yapan kişinin yeteneğine bağlı. İstanbul’da olsanız size birini önerebilirdim, ama Ankara’da bildiğim birisi yok maalesef.
Ben de aynı durumdayım, dökülmeler başladı renk attı , inşallah rötuştan sonra daha güzel olur

O kaşta dökülme ve renkte atma bende de oldu. Yaptırdığım yerle konuştum. Rötuşta bakacaklarını söylediler. İlk başta tutmadı mı acaba diye panik olmuştum ama şimdi hoşuma gitmeye başladı. Rötuştan sonra güzel olacak diye düşünüyorum. Hangi şehirde yaptırdınız?
Öyle mi diyorsunuz inşallah diyeyim
İstanbul

X