Göz Makyajı Kaşların tamamen dökülmesi...

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

btxx

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2017
408
315
Merhaba, bu konuyu kendim icin degil, bir akrabam icin aciyorum. Kendisinin kaşları ve saclari tamamen dökülmeye basladi. Ilk önce tabikii doktora göründü, kan testi yapildi. Kisacasi saclari ve kaşları yeniden cikacak ama bu dönemi atlatana kadar kaşlarıni hep boyuyor cünkü tamamen döküldü ve kendisini cok rahatsiz hissediyor. Saclarina tedavi yapildi ve az da olsa cikmaya basliyor fakat onu en cok etkileyen ve rahatsiz eden dökülen kaşları cünkü yüzünü cok olumsuz sekilde etkiliyor. Kendisi erkek oldugu icin hergün kaş boymasi da onu yoruyor. Microblading düsündük fakat hic kaşı olmadigi icin cok belli olur diye düsündük. Kisacasi cözüm bulmaya calisiyoruz fakat bulamadik. Cevrenizde ayni soruyu yasayanlar varmi? Veya yardimci olabilecek birileri varmi aranizda? Simdiden cok tesekkür ediyorum

Yeniden çıkacaksa moralini bozmasın allah dermansız dert vermesin. Peruk ve boyadan baska secenek yok ama bence cok yapay duruyor.

Yeniden çıkacaksa moralini bozmasın allah dermansız dert vermesin. Peruk ve boyadan baska secenek yok ama bence cok yapay duruyor.

Allah razi olsun cok tesekkür ederim, biz de öyle diyoruz fakat piskolojisini etkiliyor malesef

Merhabalar,çok geçmiş olsun öncellikle,Kaş için topic ürünleri var baya kullanışlı oluyormuş bir bakın isterseniz🌸

Merhabalar,çok geçmiş olsun öncellikle,Kaş için topic ürünleri var baya kullanışlı oluyormuş bir bakın isterseniz🌸

Merhaba cok sagolun öncellikle, öneriniz icin cok tesekkür ederim. Ilk defa duydum, hemen arastiracagim 🥰

Umarım işinize yarar,kıl gibi duruyorlar spreyle sabitlenirse gerçekçi duracağını düşündüm paylaşmak istedim sizinle☺️

X