Kalıcı Makyaj Uygulamaları Kaşlarıma bir şey bulalim.

Kalıcı makyaj yaptıranlar, kalıcı makyaj kaş, kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj nasıl yapılır, kalıcı makyaj silme, kalıcı makyaj fiyatları, kalıcı makyaj dudak

CiRiLLA

Kayıtlı Üye
10 Ekim 2014
30.412
134.940
Merhaba. Aslinda çok dert değil yapmasam da olur ama aklima düşmüsken sorayim dedim.
Kaşlarimi açmak istiyorum. Saçlarimda boya yok ama saç ve kaş rengim birbirini tutmuyor. Kaşlarim saclarima gore hep koyuydu.
Gözümü kör etmeden, derimi tahriş etmeden tamamen zararsiz hazirlamak gerekmeyen hazir bir kaş açma urunu var midir bildiginiz önerdiğiniz.

Merhaba. Aslinda çok dert değil yapmasam da olur ama aklima düşmüsken sorayim dedim.
Kaşlarimi açmak istiyorum. Saçlarimda boya yok ama saç ve kaş rengim birbirini tutmuyor. Kaşlarim saclarima gore hep koyuydu.
Gözümü kör etmeden tamamen zararsiz hazirlamak gerekmeyen hazir bir kaş açma urunu var midir bildiginiz önerdiğiniz.
Kuaförde deneseniz.
Ben evde cesaret edemezdim herhalde

Kuaförde deneseniz.
Ben evde cesaret edemezdim herhalde

Evde yapan bir kaç kişi denk gelince aklima dustu acikcasi ama saç için olan urunlerle yapiyorlar galiba ve zararliymiş. Belki daha kolay ve zararsiz yontem bilen vardir dedim. 🤷 Amaç boyamak değil aslinda açmak sadece kaşlarim simsiyah degil zaten kumral, evde zor olacagini dusunmedim.

Evde yapan bir kaç kişi denk gelince aklima dustu acikcasi ama saç için olan urunlerle yapiyorlar galiba ve zararliymiş. Belki daha kolay ve zararsiz yontem bilen vardir dedim. 🤷 Amaç boyamak değil aslinda açmak sadece kaşlarim simsiyah degil zaten kumral, evde zor olacagini dusunmedim.
Anladım açtırmak istediğinizi
Bir ara bende saçlarımın rengini biraz açtırmıştım
kaşlarıma da ayrı bişey kullandılar hafif açtılar ve güzelde durmuştu
benim kaşlarım siyah koyu belki de bu yüzden ben cesaret edemem 😂😂

Kuaförde yapılan on dakikalık işlemin inan zararlı tarafı olamaz ☺️

Kuaförde yaptır geç

Anladım açtırmak istediğinizi
Bir ara bende saçlarımın rengini biraz açtırmıştım
kaşlarıma da ayrı bişey kullandılar hafif açtılar ve güzelde durmuştu
benim kaşlarım siyah koyu belki de bu yüzden ben cesaret edemem 😂😂

Siyah koyu riskli evet. Acilirken turuncumsu oluyir.

Saçlarına da sombre yaptırabilirsin gitmisken 😅😅😅

Kumralliktan bahsedince hemen gözüme sombre/hayalet gecisler geldi, ne cool olur

Yok saçlarima boya kullanmiyorum kendi rengi çok guzel herkeste olmayan bir renk kumral degil kızıllı bir kumral açik renk ama kaşlarim sade koyu kumral. 😂😂😂 Kaş ve saç rengi farkimdan dolayi bazilari saçlarimi boya bile saniyor. 😬

kesinlikle acıcı kullanma tüy sarartıcılar var onları sürüp 2 dk beklersen harika oluyor

X