Kaset testte beyaz çizgi

atlaskusum13

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2024
4
2
21
Arkadaşlar başına gelen varmı ilişkinin üzerinden 12 gün geçti aşırı yoğun şekilde kasık ağrım ve sık idrara çıkma durumum var adetimide 8 gün kaldı merak edip test yaptım ve belirgin şekilde damlatır damlatmaz beyaz çizgi belirdi herzaman kullandığım test daha önce hiç başıma gelmedi yaşayan varsa cevaplayabilir mi?

Eklentiler

• IMG_1767.jpeg
    IMG_1767.jpeg
    137,7 KB · Görüntüleme: 73
Arkadaşlar başına gelen varmı ilişkinin üzerinden 12 gün geçti aşırı yoğun şekilde kasık ağrım ve sık idrara çıkma durumum var adetimide 8 gün kaldı merak edip test yaptım ve belirgin şekilde damlatır damlatmaz beyaz çizgi belirdi herzaman kullandığım test daha önce hiç başıma gelmedi yaşayan varsa cevaplayabilir mi?
Test mi bozuk acaba? Gebelik varsa o çizginin hafif pembe rengi olması gerekli diye biliyorum. Zaten 8 gün erken bir süreç sanki testte cikar mı bilemedim:) 2 gün sonra testi tekrarla varsa koyulaşır zaten

Adetime 8 gün var aynı sonuç bende de böyle çıktı bugün, iki test denedim ikisi de aynı böyle beyaz çizgi belirdi, sizin durumunuz nasıl oldu, lütfen yardımcı olur musunuz?

X