Göz Makyajı Kaşa Lazer Gelmesi Sonucu Kaş Kaybı

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
bn alin bolgesi hariç yuz icin lazere gidiyorum hala.. ama kaslarimin ust kismi hep batik oluyodu onlarada yaptirayim dedim...hay demez olaydım hiçbiyerde bitmeyen kil orda iki seansta inceldi..ne yaptiysam geri donmuyor..jilet bile vurdum olmadi:KK43: kas fariyla dolduruyorum malesef

Merak etme dökülürse kaşın, yine çıkar, normal epilasyonda kaç güne çıkıyorsa o şekilde

Tek seferden hiç bişeycik olmaz

tüyler 10 seansa bazen bitmiyor, tek atıştan nolcak, endişelenme
Sizin de başınıza geldi mi ? Kaşı lazere maruz kalanlar bi daha çıkmadığını söylûyor. /

Arkadaşlar yûzüme lazer epilasyon yaptırırken kaşıma da atış yapmışlar.Metal bi gözlûk vermişlerdi, kaşlarım açıktaydı.Tedirgin oldum gözlûkten dolayı ama yûz bölgesi için bu gözlûğü kullandıklarını söylediler.Alındaki bölgeye atış yaparken uyardım "kaşıma gelmiyor değil mi ? "dedim.Gelmediğini söyledi.Sol kaşıma atış yapmış ,dökûlmeler oldu malesef kaşlarımı kapamadan yaptığı için.

Başına böyle bi durum gelen var mı? Nasıl
böyle bi hata yaptım diye halen
ûzûlüyorum.Geceleri uyuyamıyorum.Cihaz Alexandrite idi.Başına böyle bi durum gelen varsa kaşları tekrar çıktı mı paylaşabilir mi acaba ?
bikerede kıl yok olsa o merkezler bırsey kazanamaz..
bı kere atıs olmus sureklı tekrarlanmazsa bırsey olmaz cıkar yıne bosa kaygılanıyorsun

bu arada alex i yüz için tavsıye etmezler pek dıkkat et ıyı arastır..

Sizin de başınıza geldi mi ? Kaşı lazere maruz kalanlar bi daha çıkmadığını söylûyor. /

Ben yüz için lazere gidiyorum

İlk lazerimde mesela, tekrar yüzüm çıktı 1 ay sonra

Nerene lazer gelirse gelsin, ilk atıştan sonra çıkar kıl. Tek atışta kıl sorunu bitse, tek seansta bacak-kol-yüz-genital her yeri tek seferde bitirttirirdi yani millet. Bitirttirirdi de garip bi kelime oldu sanırım :KK70:

Tabi sen kendini çıkmıycak kaşım diye şartlarsan, çıkası varsa da çıkmayabilir kaş. Olumlu şartlama yap..

Çıkmasa bile çok çözümü var.. Kıl tekniğiyle kaş ekiyorlar-dövme yapıyorlar vs vs, normal kaşlardan kat kat güzel oluyor.

Ben yüz için lazere gidiyorum

İlk lazerimde mesela, tekrar yüzüm çıktı 1 ay sonra

Nerene lazer gelirse gelsin, ilk atıştan sonra çıkar kıl. Tek atışta kıl sorunu bitse, tek seansta bacak-kol-yüz-genital her yeri tek seferde bitirttirirdi yani millet. Bitirttirirdi de garip bi kelime oldu sanırım :KK70:

Tabi sen kendini çıkmıycak kaşım diye şartlarsan, çıkası varsa da çıkmayabilir kaş. Olumlu şartlama yap..

Çıkmasa bile çok çözümü var.. Kıl tekniğiyle kaş ekiyorlar-dövme yapıyorlar vs vs, normal kaşlardan kat kat güzel oluyor.
Vûcûtta her bölgenin kıl bûyûme fazları, hormonlardan vs. etkilenme durumu farklı tabi.Yaptıralı 5 hafta oldu dudak ûstü ve çenedekiler eskisi gibi çîktılar.Kaşlar ise
çîkmayı bırak dökûlûyor./ Evet olumlu
düşûnmekte fayda var.Bakalım hayırlısı...

Vûcûtta her bölgenin kıl bûyûme fazları, hormonlardan vs. etkilenme durumu farklı tabi.Yaptıralı 5 hafta oldu dudak ûstü ve çenedekiler eskisi gibi çîktılar.Kaşlar ise
çîkmayı bırak dökûlûyor./ Evet olumlu
düşûnmekte fayda var.Bakalım hayırlısı...

Evet her yer farklı etkilenir her seanstan ama, sonuçta kaş için , kaşlarının ortasına lazere giden insanlar da var mesela. Tek seansta kurtulduklarını sanmıyorum.

Çıkar çıkar.. Çıkmasa da çözümü çok..
Yara izi değil-bişey değil.. Kafana takmana-üzülmene değmez..

Bepanten kremini sür, güneşten koru, normalde de yaptığın gibi.. Kaşın dökülecek, lazere maruz kaldı sonuçta, ama yine çıkacak 1-2 aya merak etme

Evet her yer farklı etkilenir her seanstan ama, sonuçta kaş için , kaşlarının ortasına lazere giden insanlar da var mesela. Tek seansta kurtulduklarını sanmıyorum.

Çıkar çıkar.. Çıkmasa da çözümü çok..
Yara izi değil-bişey değil.. Kafana takmana-üzülmene değmez..

Bepanten kremini sür, güneşten koru, normalde de yaptığın gibi.. Kaşın dökülecek, lazere maruz kaldı sonuçta, ama yine çıkacak 1-2 aya merak etme
Ben epey demoralize oldum.Ama dediğin gibi olur inşallah.) Teşekkürler.

bn alin bolgesi hariç yuz icin lazere gidiyorum hala.. ama kaslarimin ust kismi hep batik oluyodu onlarada yaptirayim dedim...hay demez olaydım hiçbiyerde bitmeyen kil orda iki seansta inceldi..ne yaptiysam geri donmuyor..jilet bile vurdum olmadi:KK43: kas fariyla dolduruyorum malesef
Kullandîkları cihaz alexandrite mıydı?

Yüz için diod yaptırdım, kaş kenarlarıma da yaptırmıştım ve benim de döküldü, bir sene oldu ama hala seyrek, hint yağı fln kullandım biraz fayda etti ama eskisi gibi değil.Kıl tekniği kaş dizaynı düşünebilirsin ama geçici çözüm tabi.Başlarda kaş kalemi kullanmıştım ama onun da döktüğünü duydum ve bende de dökülmeler oldu,şuan kaş şekillendirici pudra kullanıyorum bi nebze iyi görünüyor.

Yüz için diod yaptırdım, kaş kenarlarıma da yaptırmıştım ve benim de döküldü, bir sene oldu ama hala seyrek, hint yağı fln kullandım biraz fayda etti ama eskisi gibi değil.Kıl tekniği kaş dizaynı düşünebilirsin ama geçici çözüm tabi.Başlarda kaş kalemi kullanmıştım ama onun da döktüğünü
duydum ve bende de dökülmeler oldu,şuan kaş şekillendirici pudra kullanıyorum bi nebze iyi görünüyor.

Anlaşıldı çıkmayacak .:KK43: Yorumunuz için teşekkûr ederim.

Yüz için diod yaptırdım, kaş kenarlarıma da yaptırmıştım ve benim de döküldü, bir sene oldu ama hala seyrek, hint yağı fln kullandım biraz fayda etti ama eskisi gibi değil.Kıl tekniği kaş dizaynı düşünebilirsin ama geçici çözüm tabi.Başlarda kaş kalemi kullanmıştım ama onun da döktüğünü duydum ve bende de dökülmeler oldu,şuan kaş şekillendirici pudra kullanıyorum bi nebze iyi görünüyor.

Sizin kaç seansta öyle oldu ? Bi de direk kaşın ûstûne mi yaptılar yoksa saçılan ışın mı döktû?

Sizin kaç seansta öyle oldu ? Bi de direk kaşın ûstûne mi yaptılar yoksa saçılan ışın mı döktû?
Ben ilk seanstan sonra farkettim. Kaşım ve saç başlangıcı arasındaki bölgeye yaptırıyordum, farkettikten sonra kaşlarımı kapasamda, daha sonra tümden o bölgeye lazerden vazgecsemde eskisi gibi olmadı. Ben sadece hint yağı kullandım ve seyrek de olsa biraz çıktı. Ama bugün okudugum bi yazıda kaşları seyrelmiş bi bayan hint yağına bolca sarımsak rendeleyip bikaç gün beklettikten sonra sarımsagı süzdükten sonra kalan karışımı kaşlarına uygulamış ve bir ayda bariz fark oldugunu yazmış.bende denemeyi düşünüyorum.

sonuç ne oldu tekrar çıktımı kaşlarınız ? Bende lazer yaptırırken kaşıma geldi çok kötü görünüyor. canım çok sıkkın :KK43:

Canım kaşın prp yaptır.Vitaminler sür eczaneden bemiks evigen bepanthol.arifoğlundan kaş serumu al.dermaroller al oraları iyice uyar kökler uyumuş belliki.Düzenli yap sonrada ara ver sonra bir daha yap bu işlemleri her akşam birini yap.sarımsağı sade de sürebilirsin ikiye böl sür yağlara d karıştırabilirsin.Hint yağı çok iyidir bak

Merhaba kızımı yüzüne laser yapılırken laser sıçradı sol kaşı korkunç derecede dökülmeye başladı. Çok moralim bozuk hayatım karardı. başına böyle bir olay gelen var mı? Kaşlar tekrar çıkar mı?

X