Göz Makyajı kaş ve kirpik bakım yağı

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Adyok05

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2014
110
11
dün aktara gidip kaş ve kirpik bakımı için yağ sordum bana şikayetimi sordu bende kirpiklerimde ve kaşlarımd aşırı dökülme oldu sıklaşmasını istiyorum dedim esterya plus adlı bi yağ verdi gece yatarken sürdüm hafif bi rimel etkisi oldu sabah kalktığımda belki psikolojiktir ama uzama gördüm :halay: kaşlarımda daha bişey yok. iki uçlu bi tarafı rimel fırçası gibi diğer tarafı da kaşa sürmek için çubuk. bu markayı kullanan var mı ? gelişmeler olursa yazarım :)

Ben de aynı durumdan muzdariptim ve bilgisine güvendiğim bir eczacının önerdiği iki ürünü kullanmaya başladım. Bir ayda gözle görülür bir iyileşeme oldu, şimdi hiç aksatmadan ürünleri kullanmaya devam ediyorum. Aldığım ürünler Zade Vital'in Hindistan cevizi yağı ve Swisscare Xl Eyelash. Hindistan cevizi yağının iki çeşidi var, kavanozda krem kıvamında olanı daha iyiymiş, ben onu tercih ettim. Fakat buzdolabında saklamak gerekiyor. Swisscare xl eyelash de eyeliner şeklinde , kullanımı çok pratik. Sabah akşam her ikisini de sürmek yeterli. Fiyatlarının karşılığını veren ürünler , kesinlikle tavsiye ederim.

X