Göz Makyajı kaş uzatmak için öneriler

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Tamamdrdik

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2017
461
113
24
Kaşıma badem yağı sürüyordum uzadı galiba ama çok yavaş yavaş. Sarımsak sürdüm 3 kez ilk gün çok yandı cayır cayır rendelemiştim suyu kıl köklerine gittiği için sanırım bir daha asla kullanmam dedim. Sonra badem yağına kattım sarımsağı sürdüm iki kez daha yanmadı ama yanık yarası gibi yara yaptı. Neden olabilir acaba kullanmalıymıyım kırmızı küçük yara yaptı bende acımadı aslında ama. Kaşlarıma ne kullanmalıyım uzatmak için? :KK54:

benimde kaşlarım küstü tekrar çıkmasını istiyorum ama herkes sarımsağı tavsiye ediyor, hatta eskiden bir arkadaşım denemişti kanatana kadar bastırarak sürüyordu ama etkisini gördü bende sarımsak ve badem yağını deniycem

benimde kaşlarım küstü tekrar çıkmasını istiyorum ama herkes sarımsağı tavsiye ediyor, hatta eskiden bir arkadaşım denemişti kanatana kadar bastırarak sürüyordu ama etkisini gördü bende sarımsak ve badem yağını deniycem
Bende sarımsak denedim çok kızardı yandı. İkinci kez sürdüm bu sefer hiç yanmadı ama yara oldu yanık gibi. 2 Aydır badem yağı kullandım ama sanki güçleştirdi Yen'i kıl çıkartmıyor. Sarımsak 4 kez falan sürdüm kıl çıkardı hemen tavsiye ederim

Sarımsağı hergün sürmeyin ters tepki edebilir hafta da 3 kez kullanın suyuyla badem yağını karıştırın

X