Göz Makyajı Kaş seyrekliğine kirpik kısalığına kesin çözüm

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

anchebout

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2010
11
0
merhaba kızlar
bundan bir ay kadar önce acı badem kremi almıştım.piyasada pek çok markada varmış aldıktan sonra öğrendim.içerikleri aynı markanın pek de önemi yok.bir arkadaşımdan acı badem kreminin kaş çıkardığını kirpikleri uzattığını hatta yeni kirpik bile çıkardığını duymuştum.çok umutlu olmamakla beraber kaşlarıma ve kirpik diplerime acı badem kreminden sürmeye başladım ve 3 gün sonra kaşımın tamamen seyrekleştiği yerlerden kaş çıkmaya başladı.bu kadar çabuk etki ettiğine ben bile inanamadım ki öncesinde haftalarca hint yağı,badem yağı kullanmama rağmen hiç etki etmemişti.bu durumu kuaförümle paylaştım.o da krem yağa oranla daha çok besler dedi.
ben geceleri yatmadan sürmüştüm.badem yağı gibi yakmadı gözümü amcak kremi kirpik diplerinize sürerken yine de dikkat edin.gözünüze kaçarsa bulanık görmenize sebep olabilir.

umarım sizlere de faydalı olurr.

gür kaşlı uzun kirpikli bir ömür dileğiyle hihoyyyt

kaş ve kirpiklerime badem yağı ve hint yağı karışımını uyguluyorum.hiç bir etki alamadım düzenli kullanmama rağmen.2 haftayı geçti ve düzenli kullandım halbuki.siteden kayısı çekirdeği kremini okudum.deneyip memnun kalanlar var.acı badem kremini de yeni öğrendim.acaba yağlara bir süre daha devam etsem mi yoksa bunlardan herhangi bir krem mi denesem kafam karıştı.oysa hint,badem yağı karışımından memnun kalan çok kişiyi okumuştum.bende hiç ama hiç işe yaramadı.kremler işe yarıycak mı bilmiyorum.:sinifsinif:napçağımı şaşırdım

her uygulama herkeste aynı sonucu vermiyor ne yazık ki.hint ve badem yağını kullanıp hiçbir netice alamadım ben de.ancak krem bende sonuc verdi.yalnızca bende sonuç veren bir yçntemi paylaşmak istedim.

paylaşım için teşekkürler.bence denemeye değer.hem çok ucuz bir şey hem de kullanımı yağlardan daha kolay olur eminim zemuszemus

benim aldığım acı badem kreminin markası karden di.ilk girdiğim aktarda bana bunu verdiler ben de aldım çıktım.100 ml liğini 10 tl ye almıştım. aktarlardan rahatlıkla alabilirsiniz.hemen her yerde satılan bir şey bu.

Acıbadem kremini yeni duyuyorum ama ben bir aydır gece yatmadan önce badem yağını rimel yardımı ile kirpiklerime sürüyorum acayip fark etti,büyüdüklerini ve güçlendiklerini ap açık görüyorum ki düzenlide kullanmadım tavsiye ediyorum yerimseniben

meraba tatli badem yagimi kullaniyorsunuz,gozde yanma yapiyormu acaba,bulanik gormeden bahsedilince cesaret edemedim.benimde kirpiklerim az ve biraz daha uzun olmasini istiyorum.siz hangi amacla kullanmaya baslamistiniz bendeki karden tatli badem yagiturkbayragi

Ben kirpik yağı kullanırken sabah akşam fark etmez elime ne zamn geçse sürüyordum ve çok sıkd uş alan bir insanımdır fark etmeden yüzümdeki ayva tüyler artttı,kaş yapayım derken göz çıkarmayın, dikkat edin

Bende acıbademin sütü var, krem yerine onu kullansam etkisi olur mu acaba? Bir de acıbadem yüzü nemlendirmek için kullanılmıyor mu? Tatlı badem değil miydi kıl çıkaran? :S

acı badem kremi ve yagı hemen her aktarda var hatta kozmetiklerde bile var..ben denemedim ama acı badem yagının tatlı badem yagı gibi bi özellige sahip oldugunu biliyorum acı badem biraz daha baskın bi kaç maddeye sahip tatlı bademden..ben hint yagı ısırgan tohumu yagını dönüşümlü kullanıyorum son 2 haftadır..kaşlarım hç dökülmüyor hata sıklaştı ama asıl etki kipriklerimde oldu bu kadar kısa zamanda uzamasına ben bile şaşırdım rimelsizken cansız ve kıvrımsızlardı ama şimdi hafifi bi ıkıvrım ve canlı bi durumu var veeee rimel sürüyorum kaşıma degiyolar nerdeyse..uzun ,,bu gün rimel sürüp eşime kipriklerim nasıl duruyor dedim takma kiprikmi taktın dedi:)

kaş ve kirpiklerime badem yağı ve hint yağı karışımını uyguluyorum.hiç bir etki alamadım düzenli kullanmama rağmen.2 haftayı geçti ve düzenli kullandım halbuki.siteden kayısı çekirdeği kremini okudum.deneyip memnun kalanlar var.acı badem kremini de yeni öğrendim.acaba yağlara bir süre daha devam etsem mi yoksa bunlardan herhangi bir krem mi denesem kafam karıştı.oysa hint,badem yağı karışımından memnun kalan çok kişiyi okumuştum.bende hiç ama hiç işe yaramadı.kremler işe yarıycak mı bilmiyorum.:sinifsinif:napçağımı şaşırdım

Aynen bende öyleyim sonuç aldım ama yetmiyo hala olmadı.Üstelik şiş gözlerden de bıktım yağ sürünce şişiyo napcaz uzatcaz ya...

merhaba kızlar
bundan bir ay kadar önce acı badem kremi almıştım.piyasada pek çok markada varmış aldıktan sonra öğrendim.içerikleri aynı markanın pek de önemi yok.bir arkadaşımdan acı badem kreminin kaş çıkardığını kirpikleri uzattığını hatta yeni kirpik bile çıkardığını duymuştum.çok umutlu olmamakla beraber kaşlarıma ve kirpik diplerime acı badem kreminden sürmeye başladım ve 3 gün sonra kaşımın tamamen seyrekleştiği yerlerden kaş çıkmaya başladı.bu kadar çabuk etki ettiğine ben bile inanamadım ki öncesinde haftalarca hint yağı,badem yağı kullanmama rağmen hiç etki etmemişti.bu durumu kuaförümle paylaştım.o da krem yağa oranla daha çok besler dedi.
ben geceleri yatmadan sürmüştüm.badem yağı gibi yakmadı gözümü amcak kremi kirpik diplerinize sürerken yine de dikkat edin.gözünüze kaçarsa bulanık görmenize sebep olabilir.

umarım sizlere de faydalı olurr.

gür kaşlı uzun kirpikli bir ömür dileğiyle hihoyyyt
Karden markasının acı badem sütü var kremi yok. Yanlış mı yazdın acaba ? Sütünü mü aldın kremini mi ?

X