Göz Makyajı Kaş küsmesi

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Mcl89

Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2021
210
66
Benin çok muzdarip oldugum bir derdim var arkadaşlar.Benim ergenliğe yeni girdiğim zamanlarda kaşlarım çok gür ve güzeldi.Bir arkadaşımın lisede kaşların çok kalın alsana demesi üzerine aileme söylemeye utandım, kuaförede gidemedim ve kaşlarımın başlangıç yerlerini cımbızla bilincsizce kökünden aldım.Diger yerlere dokunmadım ama kaşlarımın ortasını çok acmış oldum, Aradan belkide 10 yıl geçti bu derdimi hickimseye açamadım , aileme bile ben böyle yaptım, nasıl eski haline getirebilirim vs diyemedim, onlarda bana hicbirşey söylemediler bukonuda , hep utandım.Konuyu acarsam o kaşları kökunden alırken aklın nerdeydi demelerinden korkuyorum.O aldıgim yerler yillardir yamuk yumuk çok ince telli cikiyor, sadece yakından anlaşiliyor oda.Eski fotograflarıma baktikca aglamak istiyorum, meger kaşlarım nekadarda güzelmiş.Şuan çok kötü bir görünümde.Beni birkaç kere kaşlarımla ilgili düzeltsene , birseyler yaosana vs diye uyaran oldu.soğan , sarımsak vs gibi bir yöntem degilde bu kaşları benim eskisi gibi düzgün ve kalın cıkartıcak bir yöntem arıyorum .Kaş ekiminden korkuyorum.Heo uzuyormus omur boyu, sadece o bölgeye yapilabilirmi başlangıc yerine yani yoksa kaş vitamini o kaşları düzeltip güclendirebilirmi?Kaş vitamini yaptirsam kime yaptirabilirim? Sizce napmalıyim lütfen yardın edin :KK43:
Şuan insanlar microbleading yapıyor , makyaj falan yapıyor kalın kaşlı gözukmek icin, bense güzelim kaşlarimı mahvettim.Hayattaki en büyük pismanlığım resmen

Lütfen bu konuda tecrübeli olanlarda bilgi verebilirmi? Makyajla kapatmak vs istemiyorum.Kalici olarak duzeltmek istiyorum bu sorunum.Resmen yüz ifadem degisti.Ifadesiz bir yüze sahip oldum.

Siz kuaföre gidin onlar düzenli ala ala düzelir her kuaföre gitmeyin tabii araştırın onu da düzelir hiç üzülmeyin bunun için kaş kalemi ile de bir süre idare edersiniz

X