Göz Makyajı kaş konturu yaptırdım bugun,yardımmmmm !!!!

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Arkadasim bizim kisi bir heves iste sonrada pismanlik cabasi. Neyse olan olmus. Arkadasim simdi sen o kaslariningercek rengini ancak. Yara kremleri varya onlardan surerek iylestikten sonra gorebilirsin suanda boya ve deri yarasi karisiktir. O yuzden gozune kotu geliyor. Bu en az bir haftani alir. Ben kahkul kullanmistim. Hic oynama orayla ve iylesmesini bekle .kabuk bagladiktan sonra zaten kendi yaralar dusmeye baslayacak. Kalicilik suresine gelince 2 sene en fazla sonrasinda cok berbat gorunuyor. Iyisimi sakin bulasma bir daha ama simdilik kendinj iyi hissetmen icin hic dusunme herseyi zamana birak. Guzel gorunuyor ama baslarda dedim ya onemli olan kendini iyi hissetmek icin dusunmemen. Saglicakla kal. Gule gule kullan.

bana sadece bepanten kullan dediler beş gün boyunca.
koyu renk bir yana da, ben biçiminden hiç memnun kalmadım. sildirmek istiyorum ama bir ay beklemem gerekiyor. bilgin var mı, tamamen eski haline döner mi gerçekten? ve bir zararı olur mu ve renk değişikliği olur mu kaşlarda. internette böyle can sıkıcı şeyler de yazıyor da... hiç hiç memnun kalmadım ve tasarım yaparken de şöyle olacak diye yönlendirilmedim. ortak bir karar olmadı yani. kendimi tanıyamıyorum. ifadem, bakışlarım değişti. bundan daha kötü bir his olamaz herhalde... :KK43:
Bende yaptırdım çok kötü oldu senin renk ne oldu ne yaptin bu süreçte silindi mi

Ben de 2 gün önce yaptırdım ama kıl Tekniği ile değil.Şu an benim de kaşlarım çok koyu ve kalın görünüyor ama bu geçici..Bir haftaya herkesin normale Dönüyor.Bu işi çok çok iyi yapan bir yer biliyorum ama fiyatı oranın çok yüksek olduğu için başka yerde yaptırdım.Umarım pişman olmam ben de..

bende 10 gün önce kıl tekniği yaptırdım. yaptırırken de ilk 3 gün yıkanamayacağını, çok koyu duracağını bildiğim için cumaya denk getirdim ki işe gitmeyim, insan içine çıkmayım :) aynen ilk gün acayip koyu idi. bi kaşım şişti hatta. akşamına ıslak mendille hafifçe bi kere sil demişti yapan bayan. o gece bi kere sildim ve vazelin sürdüm. günde iki kere vazelin sürdüm nemli tutmaya çalıştım. ama olduğu gibi kabuk bağladı kaşlarım. ikinci gün biraz daha açılmıştı rengi. nemlendirmeye devam ettim. 3 gun sonunda yıkadığımda gerçekten çok güzeldi. şekli de güzeldi renginin de o çok koyuluğu gitmişti. resmen gözlerim çıkmıştı ortaya. nemlendirmeye devam ettim ama sanırım yetersiz kaldı. kabuklar atınca eski haline döndü rengi 10 gün içinde. şimdi yine soluk geliyo ama şekilli gibi. yaptırdığım bayanı aradım, normal bir süreç olduğunu, bazın oturduğunu, ikinci gidişimde asıl işlemi yapacağını söyledi. bende tek seferde oluyo sanıyodum. hani olmayan tutmayan yerler rotuslanıyor sanıyordum. bariz şu an yapılmamış gibi sadece hafif şekilli duruyo. halbukı internette araştıdığımda herkesin ilk seferde oluyo gibiydi. anlamadım ama beklemekten başka da çare yok. bu konuda bilgisi olan varsa biraz içimi rahatlatabilir mi :)

Bende yAptirdim koyuligi geciyo bide sistir simdi sisligide iniyo daha iyi oluyo..ama bida yaptirmAmmm aslaa..iki gun iyuyamadim ben ne yaptim kendime diye bence en iyisi insanin kendi dogal kasi
Kizlar bnde pazar gunu kas konturu yaptrdim suan igrec bi goruntu var kapkara bu ne zaman acilir valla ise gidemedim bu tiple

Kıl tekniği yaptırdım bende 1.5 sene harikaydı sonra silindi gitti tekrar yaptıracağım şimdi. Evet 3 gün durum fena bayağı kötü görüntü ama sonra çabucak açılıyor ve kaş oturuyor. Ayırt edebilene aşkolsun benim kaşlarımı sonradan görenler anlayamadı o kadar güzel olmuştu ama geçti tekrar yaptıracağım şimdi :KK45:
Nerede yaptırdınız acaba

Kıl tekniği yaptırdım bende 1.5 sene harikaydı sonra silindi gitti tekrar yaptıracağım şimdi. Evet 3 gün durum fena bayağı kötü görüntü ama sonra çabucak açılıyor ve kaş oturuyor. Ayırt edebilene aşkolsun benim kaşlarımı sonradan görenler anlayamadı o kadar güzel olmuştu ama geçti tekrar yaptıracağım şimdi :KK45:
Bende yaptırdım dün ama suan çok koyu ve kalın duruyor biraz bilgi verirmisin banada kendimi çok kötü hissediorum

Nerede yaptırdınız acaba
Bende yaptirdim kil teknigiyle fakat begenmedim. 1 bucuk ay oldu hala koyu. 1.5 yil sonunda tamamen siliniyor mu. Yoksa hafif renk kaliyor mu? Bazilari kizilimsi renk kaliyormus. Yapan bayan bitkisel biya kullandigini soylemisti zamanla gecer mi acaba..

Nerede yaptırdınız acaba
Bende yaptirdim kil teknigiyle fakat begenmedim. 1 bucuk ay oldu hala koyu. 1.5 yil sonunda tamamen siliniyor mu. Yoksa hafif renk kaliyor mu? Bazilari kizilimsi renk kaliyormus. Yapan bayan bitkisel biya kullandigini soylemisti zamanla gecer mi acaba

Mrb arkadaşlar kil teknigi yaptirdim 1 gun oldu cok koyu ve kalin gorunuyor umarim dediginiz gibi acilir rengi

Arkadaşlar kıl tekniği kaş, kontür, eyeliner vb. bunlar ciddi işler işi uzmanından başkasına yaptırmayın. Öyle her konuşanada güvenmeyin. Çevrenizde yaptırıp memnun olan biri varsa ona sorun danışın kime yaptırmış etkisi ne olmuş. Eğer uzmanını bulursanız süper birşey her sabah kalkıp kaş yapmaya gerek kalmıyor ve kıl tekniği doğal oluyor. Ben Nişantaşında Selin Kılıç'a yaptırdım. Önce yüzüme göre tasarımlara baktık çizdik hangisi uygunsa onun uygulamasını yaptırdım. 1 sene oldu ve hala doğal şekilde duruyor.

X