Kalıcı Makyaj Uygulamaları Kaş kontür mağdurları

Kalıcı makyaj yaptıranlar, kalıcı makyaj kaş, kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj nasıl yapılır, kalıcı makyaj silme, kalıcı makyaj fiyatları, kalıcı makyaj dudak
Acaba İzmir'de kaşlarınızı sildireceginiz bir yer buldunuz mu? sildirdiniz mi benimle paylasirmisiniz bende magdurum

Picosil cihazi ile sildirip de zarar gören olduğunu hic sanmiyorum. Diger lazer cihazlarini ben de hic onermiyorum. Picosil ile kaşlarımı sildirdim. Tek minik bir iz bile yok. Kaşlarım da uzadi ve uzamaya devam ediyor. Kaş kıllarını döküyor zarar veriyor diyenlere de asla inanma.
Solüsyonu asla tavsiye etmem. Hic bir doktor da solusyonla silelim demez zaten. Inanma da.
Instagramda bununla ilgili olarak deneyimlerimi yazdim. Incelemeni tavsiye ederim.
Esy dgn
Kafana takilanlari da sorabilirsin.
Size Instagram dan takip istegi gonderdim kas ile ilgili bana yardim edermisiniz takibime onay veririmisiniz

bu konularda araştırmak gercekten çok onemli ayrıca Picosil cihazi ile sildirebilirsin bir zararı oldugunu düşünmüyorum

K.çekmece tarafında bu cihazı kullanan bir yer buldum ben de, umarım fayda görürüm

Merhaba arkadaşlar. Daha önce bu konu defalarca açılmış , şimdiye kadar forumda yazan tüm mesajları okudum. Fakat cevap bulamadım.
Yaklaşık 2 yıl önce İzmir Karşıyaka da Microblading yaptırdım. Daha doğrusu ben öyle zannediyordum , araştırmadan gittiğim için kadın makinaya bağlı bir cihazla 3d kıl tekniği şeklinde kalın kalın çizgiler attı. 6-7 ay sonra renk kırmızıya dönüştü çok kötü hal aldı. Kırmızı görünümün geçmesi için 1 ay önce (bu sefer araştırarak) başka bir yerde Microblading yaptırdım. Kadın kaşlarımı çok kalın yaptı , beğenmediğimi ve çok kalın olduğunu söylememe rağmen bana söylediği şey 10 gün sonra o kalınlık incelcek oldu. Tabi ben inanmadım , eve gelip suyla yıkadım , kese yaptım tabiki de çıkmadı. Şimdi kontrol zamanım geldi fakat gitmeyi düşünmüyorum. Tamamen Kaş kontürünün silinmesini istiyorum.
Özel solüsyonu öneren var ya da lazer yaptıran. Ama her ikisinin de zararını ve yararını görenler olmuş. Kafam çok karıştı benim gibi daha önce bu konuda çözüm bulan arkadaşlarım lütfen akıl verirseniz çok sevinirim.
Şimdiden teşekkürler
Selam, ben kaşlarımı iki gün önce q-switch lazer ile sildirdim hiç bir yanma dökülme olmadı. Lazerin etkisi ile hafif kızarıklık var ama o koyu görüntüden çok çok iyidir. Bugüne kadar neden gitmedim diye düşündüm. Renk 2 ton anında değişti hiç koyulaşma vs. de olmadı. Daha önce 2 seans solüsyon yaptırmıştım kabus gibiydi hiç bir işe yaramadığı gibi çok acılı bir süreç ve bence deriye zarar veriyor kesinlikle lazer çok daha iyi ve güvenli

X