KAS ALTI DİKLEŞTiRME VE PROTEZ YARDIMLAŞMA

kipirti

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2023
68
9
37
slm kızçeler bnm mevcut kas üstü protezim var yasadıgım bazı olumsuzluklar ve dr seçimim yanlış oldugundan ilk önce protez ile dikleştirme oldu kas üstu sonrasında sarkıklıgım dahada artı dr dikleştirmenın gerek olmadıgını söleyerek ikna eti ama ödemler gecince 2 yıl içince sarkıklık sonucu revizyon oldum aynı dr mevcut protez ile t kesi dikleştirme oldu fazla dokular cıkarıldı ama yine doku fazlalıgım var gögüs arası istedigim gibi yine degil ve hipertrofik scar gelişti kesi hattında şimdi ise tekrar dikleştirme ve kas altı protez araştırıyorum lütfen deneyimli arkdslarım yorum yapın konuşalım fikir paylaşımı yapalım karar aşamasındayım 😔😔😔😔🙏🏻🙏🏻

Merhaba 1 ay 20 gün önce meme dikleştirme ve kas altı protez ameliyatı oldum. Benim tüberküloz meme rahatsızlığım vardı ve göğüs ucu areolasi olması gerektiğinden çok daha genişti ayrıca iki meme arasında da çok büyük bir asimetri vardı. Sağ memem sola göre çok büyüktü ve ikisininde içinde yeterli meme dokusu yoktu ve neredeyse gobegime kadar sarkıyordu. Doktorum sağ memeden doku alıp sol ile esitleyip aynı CC protez takmasina rağmen ikisinin de boyutunu eşitlemiş. Şuana kadar gidişattan çok memnun kaldım.

Merhaba 1 ay 20 gün önce meme dikleştirme ve kas altı protez ameliyatı oldum. Benim tüberküloz meme rahatsızlığım vardı ve göğüs ucu areolasi olması gerektiğinden çok daha genişti ayrıca iki meme arasında da çok büyük bir asimetri vardı. Sağ memem sola göre çok büyüktü ve ikisininde içinde yeterli meme dokusu yoktu ve neredeyse gobegime kadar sarkıyordu. Doktorum sağ memeden doku alıp sol ile esitleyip aynı CC protez takmasina rağmen ikisinin de boyutunu eşitlemiş. Şuana kadar gidişattan çok memnun kaldım.
masallah saglıkla iyileşin

Meme tüberkülozu nasıl bir rahatsızlık acaba

Bende Aralık sonu meme dikleştirme ve kas alti implant operasyonu geçirdim.
Memelerde meme uçlarında asimetride vardı şuan daha çok yeni ama ben şimdiden çok memnunum. (Sadece areola sanki gözüme hala asimetrik geliyor ama henüz yeni olduğundan biraz beklemek istiyorum:110:) Tabi ameliyat sonrasi kas altı olduğu için oluşacak ağrıları göze almak gerekir.

Bende Aralık sonu meme dikleştirme ve kas alti implant operasyonu geçirdim.
Memelerde meme uçlarında asimetride vardı şuan daha çok yeni ama ben şimdiden çok memnunum. (Sadece areola sanki gözüme hala asimetrik geliyor ama henüz yeni olduğundan biraz beklemek istiyorum:110:) Tabi ameliyat sonrasi kas altı olduğu için oluşacak ağrıları göze almak gerekir.
asimerti ödem kaynakli bn agrı acısı katlanılırmı o yüzden araştıryorum kas üstü protezim var kas altına gecmek için araştırma yapıyorum dikleştime dikiş izi hirpoktif scar gelişti ve gögüs arası memnun degilim kayma oldu protezlerde talihsizlik üstüne takihsizlik dr kurbanıyımda kendimi doldurmamak adına talihsizlik diyorum kendi kendime

asimerti ödem kaynakli bn agrı acısı katlanılırmı o yüzden araştıryorum kas üstü protezim var kas altına gecmek için araştırma yapıyorum dikleştime dikiş izi hirpoktif scar gelişti ve gögüs arası memnun degilim kayma oldu protezlerde talihsizlik üstüne takihsizlik dr kurbanıyımda kendimi doldurmamak adına talihsizlik diyorum kendi kendime
İlk 3 gün zor sonra günden güne toparlıyorsun. Sabır gerektiren bir durum ben canı çok tatlı biriyim ona rağmen acısına katlanabildim rahat bir biçimde :KK53:

Tekrar ameliyat oldunuzmu skarlarınız ne durumda

X