Karlık Evi ...KAPADOKYA

ysmates

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2013
9
0
Arkadaslar bir tavsiye üzerine balayımızı kapadokyada Karlık Evi'nde gecirdik inanılmaz mutlu ayrıldık otelden daha dogrusu ıkıncı evımız olan Karlık Evinden daha kapıda güler yüzlü karsılama hemen bahceden yapılmıs taze erık suyu yada kayısı suyu ıkramıyla basladı odamıza yerlestık bız 201 no lu odada konaklamıstık yuvarlak yataklı cok guzel ferah bır odaydı dekorasyonuna bayıldık o gun dınlendık sabah bızı masamıza muhtesem bır kahvaltı beklıyordu tam sayamadım ama masamızda cok cesıt bır kahvaltı vardı domates ,biber ,salatalık hemen masaya oturunca bahceden kopartılıp masamıza geldı tabıkı kahvaltı masasından 2 saatten once kalkılmıyor garson cok guleryuzlu anlayıslı hızmet cok ıyıydı kahvaltıdan sonra bukem hanım bıze bolgeyı anlattı ve kapadokya gezımız basladı kapadokyanın her yanında kultur ve tarıh yatıyor gunu tamamlayıp otele dondugumuzde bıze hemen yorgunluk kahvesı ıkram edıldı bıraz sohbet ve odaya gectık oda okadar guzeldı kı muzık actık ve kapadokyayı seyrettık balkondan bu arada odalarda televzıyon yok bu daha guzel oldu cunku esımle bırbırımıze daha cok vakıt ayırma fırsatı bulduk balayı ıcın harıka oldu. sabah balonları ızlemek superdı ozellıklede bır kez balona bınmelısınız hayatımda boyle guzellık gormemıstım yanı kısacası kapadokya balayım ıcın cok harıkaydı ve Karlık Evi calısanlarına sahibi Abdullah Bey e cok tesekkur ederım.Tekrar gelecegız :)) merak edenler ıcın ınternet sıtesını yazayım

Son düzenleyen: Moderatör:
bende bu forumda gördüm karlık evinin tavsiyesini sonra internetten araştırdım ne kadar çok memnun olan kişi var ya merakım hepten arttı. Bizim de balayımız kışın olacak büyük ihtimalle o yüzden nereye gitsek diye bakınıyordum. Sanırım en doğru tercih karlık evi. Odayı en sevdiğiniz renge göre döşüyorlar diye duydum doğru mu siz hangi renk istediniz. odalar çok geleneksel duruyor konforu nasıl peki ?

Teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için aklımda yer etti karlık evi biz de mutlaka oraya gitmeliyiz nişanlıma gösterdim o da çok beğendi :)

merhabalar... bir zaman karlık evini bende çok düşündüm çok araştırdım ama sadece kahvaltı imkanı olduğu için öğle ve akşam yemeklerini nerede halledebileceğimizi bilemedik.. giden bir kaç arkadaşa sordum onlarda yemeğin biraz sorun olduğunu söylediler.. sanırım merkeze biraz uzakmış.. karlık evinde parasını ödesen bile akşam ve öğle yemeği hizmeti vermiyorlarmış.. ve birde balon turunu otel mi ayarlıyor yoksa ayrıca onun için ücret mi ödüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
merhabalar... bir zaman karlık evini bende çok düşündüm çok araştırdım ama sadece kahvaltı imkanı olduğu için öğle ve akşam yemeklerini nerede halledebileceğimizi bilemedik.. giden bir kaç arkadaşa sordum onlarda yemeğin biraz sorun olduğunu söylediler.. sanırım merkeze biraz uzakmış.. karlık evinde parasını ödesen bile akşam ve öğle yemeği hizmeti vermiyorlarmış.. ve birde balon turunu otel mi ayarlıyor yoksa ayrıca onun için ücret mi ödeniyor?

Merhabalar aksam yemeklerınde bız pek sıkıntı cekmedık abdullah bey olsun bukem hanım olsun bıze cok yardımcı oldular kapadokya bölgesınde degısık tatlar deneme fırsatımız oldu suanda ıstekolursa ıze ozelde aksam yemegı cıkartıyorlar sabah kahvaltıda bılgı verdıgınız zaman aksam yemegı cıkartıyorlar. Balon ucusunu sadece otelden rezervasyon yaptırıyorlar odemeyı balon sırketıne yapıyoruz :))

Merhabalar aksam yemeklerınde bız pek sıkıntı cekmedık abdullah bey olsun bukem hanım olsun bıze cok yardımcı oldular kapadokya bölgesınde degısık tatlar deneme fırsatımız oldu suanda ıstekolursa ıze ozelde aksam yemegı cıkartıyorlar sabah kahvaltıda bılgı verdıgınız zaman aksam yemegı cıkartıyorlar. Balon ucusunu sadece otelden rezervasyon yaptırıyorlar odemeyı balon sırketıne yapıyoruz :))

verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim :)

Bizde aralık ayının başı için karlık evinde yerimizi ayırttık oraya gidiyoruz balayına :)

Son düzenleme:
Bizde kasım başı için karlık evini tercih ettik ama kaç gün kalmalıyız acaba o konuda kararsız kaldık. 4 gece ayırttım ben acaba sıkılır mıyız 3 gece mi kalsak diye düşünmeye başladım. giden arkadaşlarımız keşke kaç gün kalmanın ideal olduğunu söyleseler ona göre bizde ayarlsak :)

Ayyyy bizim balayı otelimiz. Balayında Karlık Evin de kaldık. Çooook harikaydı :) kesinlikle tavsiye ederim ve en az 4 gece ideal

X