Karın germe sonrası enfeksiyon

Kadriye nur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2018
94
37
33
Arkadaşlar merhaba. Ben 12 temmuzda karın germe ameliyatı oldum. Sonrasında sigara içtiğim için enfeksiyon oldum. Doktorum antibiyotik krem verdi şuan onu kullanıyorum. Benim durumum da olan var mı acaba. Varsa yorum lütfen

Eklentiler

• IMG_20210805_105954.jpg
    IMG_20210805_105954.jpg
    116,2 KB · Görüntüleme: 1.213
Arkadaşlar merhaba. Ben 12 temmuzda karın germe ameliyatı oldum. Sonrasında sigara içtiğim için enfeksiyon oldum. Doktorum antibiyotik krem verdi şuan onu kullanıyorum. Benim durumum da olan var mı acaba. Varsa yorum lütfen
Çok geçmiş olsun benim de 1 yıl oldu aynı şekilde benim de oldu iltihap ve yara ne yaptıysam geçmedi en sonunda tekrar dikiş attı hocam ondan sonra düzeldi sizinki de çok iyi görünmüyor sizi de korkutmak istemem ama tekrar dikiş attırmanın hiçbir zararı yok acısı da yok hem de daha çabuk düzeliyor

Çok geçmiş olsun benim de 1 yıl oldu aynı şekilde benim de oldu iltihap ve yara ne yaptıysam geçmedi en sonunda tekrar dikiş attı hocam ondan sonra düzeldi sizinki de çok iyi görünmüyor sizi de korkutmak istemem ama tekrar dikiş attırmanın hiçbir zararı yok acısı da yok hem de daha çabuk düzeliyor
Çok teşekkür ederim. Bende kontrol e gittigim zaman büyük ihtimalle iltihabı temizleyip tekrardan dikmesi gerektiğini düşünüyordum. Doktorum ile görüştüm gececek dedi. Üç gün önce azcikta olsa kanıyordu iltihabı kurudu şuanda. inşallah daha iyi olur. Siz korseyi ne kadar süre kullandınız acaba. Bu arada yorum yaptığınız için çok teşekkür ederim

Çok teşekkür ederim. Bende kontrol e gittigim zaman büyük ihtimalle iltihabı temizleyip tekrardan dikmesi gerektiğini düşünüyordum. Doktorum ile görüştüm gececek dedi. Üç gün önce azcikta olsa kanıyordu iltihabı kurudu şuanda. inşallah daha iyi olur. Siz korseyi ne kadar süre kullandınız acaba. Bu arada yorum yaptığınız için çok teşekkür ederim
Duzeldigine sevindim. Korseyi 5 ay kadar taktım. İkinci aydan sonra tekrar dikiş atılınca mecburen uzadı.

Duzeldigine sevindim. Korseyi 5 ay kadar taktım. İkinci aydan sonra tekrar dikiş atılınca mecburen uzadı.
Teşekkür ederim. Benim doktorum 6 hafta takmam gerektiğini söyledi bana lipo yapılmadı. Sıcaklarda korse inanılmaz derecede sıkıyor kaşıntı ve ter yapıyor. Karnınız artık normale döndü mü acaba ödemler gitti mi?

Konunun eski olduğunu biliyorum ama bence bu tarz konular bilgi mahiyetinde olduğu icin güncel kalmali. Bu konuya kadar intenette sorularıma cevap bulamadım mesala. O yüzden bende başima geleni yazıyorum.

Benimde farklı bir sebepten yapılan dikiş enfeksiyon kaptı. Sanırım banyo esnasında ıslandı o yüzden. İlk etapta dikiş aldırmaya gittiğimde, birini alıp diğer 2 tanesi daha sonra alınsın iyi görünmüyor dediler. Sonrasında enfeksiyon söz konusu olunca, Dr. Kalan dikisleri alırsak açılma yapabilir dedi. Şimdi fusidin kremle devam ediyorum.

Merhaba geçmiş olsun konu sahibi
Şuan nasılsınız ? Benimde karın germe sonrası 33. Günüm
Dikişleriniz ameliyat sonrası kaçıncı günlerde açıldı ? Şimdi daha iyi misiniz ?

merhaba 2021 yılında olmus gecmıs olsun durumunuz suan nasıl

X